Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok
... passzoltak a 120 perc alatt egymáshoz, amellyel világrekordot állítottak fel.

- Horvátország - Dánia 1:1 Büntetők rúgása után 3:2 lett. Horvátország jutott tovább.

- 2018 Labdarúgás V.B. Teljes eredmények, csoport állások

- M4 sport TV érdekes videók ...
2018-07-02 10:12:20
Gera Zoltán Isten gyermeke
... bizonysággal értem el a négy 7-es a teljesség számértékéhez.

FIFA labdarúgó V.B. 2018
FIFA labdarúgó V.B. 2018 Június 14 - Július 15-ig.

Teljes menetrend a mérkőzésekről

2018-06-05 20:03:48
2016 - 2017 - 2018 Labdarúgás V.B. selejtező és tabella
Wikipedia
Magyarország a "B" csoportban van Portugália, Svájc, Feröer, Lettország, Andorra

A Magyar ifi csapat 3. helyen végzett, ezzel kvalifikálta magát a VB.re
Hiába kezdte két vereséggel és 2-9-es gólkülönbséggel a hazai Eb-t az U19-es csapat, egyetlen győzelem elég volt ahhoz, hogy kiharcolják az indulást a 2015-ös világbajnokságra. Izrae...
2014-07-26 12:56:39
2014-es labdarúgó-világbajnokság * Google
... ...
2014-07-13 12:35:51
1 2 3
Címkék: Gera Zoltán Isten, Labdarúgás, Foci Eb, DICSŐSÉG ISTENNEK, Labdarúgó VB, négy 7-es, teljesség számértékéhez, hazai Eb-t, 2015-ös világbajnokságra, világbajnokságra, gólkülönbséggel, világbajnokság, számértékéhez, mérkőzésekről, itbbseyvoeqqu, világrekordot, horvátország, kvalifikálta, ocxikbfqlvzc, magyarország, bizonysággal, kiharcolják, szakaszában, pénzdíjazás, kzkbvdntikt, oorxitsqybo, labdarúgás, vereséggel, állítottak, csoportban, eredmények, portugália, lettország, passzoltak, hungarian, labdarúgó, menetrend, bajnokság, selejtező, wikipedia, bejegyzés, egymáshoz, teljesség, helyezett, büntetők, istennek, gyermeke, dicsőség, párbajok, győzelem, vasárnap, indulást, egyetlen, harmadik, amellyel, doodles, városai, állások, érdekes, andorra, büntető, csoport, zrtfsrg, tabella, második, végzett, millió, dollár, európa, június, csapat,