USA- Hollandia 2:0
.............
2019-07-07 19:40:13
Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es ...
Labdarúgás: Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es válogatott.
Harmadik csoportmérkőzését is megnyerte a magyar válogatott az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokságon. Preisinger Sándor szövetségi edző együttese egygólos hátrányból verte 3-2-re az oroszokat, így százszázalékos teljesítménnyel jutott a negyeddöntőbe.
A magyar válogatott ...
2019-05-11 08:10:48
Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok
... passzoltak a 120 perc alatt egymáshoz, amellyel világrekordot állítottak fel.

- Horvátország - Dánia 1:1 Büntetők rúgása után 3:2 lett. Horvátország jutott tovább.

- 2018 Labdarúgás V.B. Teljes eredmények, csoport állások

- M4 sport TV érdekes videók ...
2018-07-02 10:12:20
1 2 3 4 5 6 7
Címkék: Bodó János, Férfi Labdarúgó-világbajnokságok, Férfi Labdarúgó, BODÓ JÁNOS VERSEI, USA- Hollandia, Preisinger Sándor, Labdarúgás, magyar válogatott, írországi U17-es, világbajnokságok, teljesítménnyel, százszázalékos, világrekordot, negyeddöntőbe, virágcsokrok, horvátország, negyeddöntős, szakaszában, bajnokságok, bajnokságon, ismertetése, labdarúgás, válogatott, hátrányból, szövetségi, preisinger, eredményei, passzoltak, állítottak, bazsarózsa, eredmények, mérkőzések, írországi, labdarúgó, hollandia, egymáshoz, megnyerte, wikipédia, együttese, oroszokat, vasárnap, harmadik, amellyel, büntetők, párbajok, egygólos, érdekes, állások, olimpia, büntető, csoport, sándor, versei, labdar, európa, jutott, videók, magyar, tovább, rúgása, tavasz, teljes, csapat, összes, afcff, jános, döntő, világ, férfi, másik, dánia,