Osztrák jégkorongliga - Kiütéses Fehérvár-vereség hazai jégen
... 0-6)-------------------------------- ------------------------------------ gól: Banham (17., 32.), illetve Heinrich (11.), DiBenedetto (20.), Pöck (35.), Kinasewich (41.), Regier (43.), Glenn (51.), Lupaschuk (52.), Duncan (53.), Keller (59.)
Az első harmadban két védelmi hibát használt ki az esélyesebb Salzburg, ugyanakkor Banham - akinek volt már 32 NHL-meccse - emberelőnyből ...
2012-09-16 20:14:55
1
Címkék: Kiütéses Fehérvár-vereség, első harmadban, esélyesebb Salzburg, emberelőnyből, jégkorongliga, dibenedetto, esélyesebb, kinasewich, ugyanakkor, lupaschuk, harmadban, fehérvár, heinrich, salzburg, kiütéses, használt, osztrák, vereség, illetve, védelmi, meccse, akinek, keller, duncan, banham, regier, hibát, glenn, hazai, jégen,