Strandröplabda ob - Új párosok sikerei az első mesterversenyen
...
A férfi döntőben a Pénzügyőr párosa, Rása és Rozgonyi egy sima és egy szorosabb szettben győzte le a 2016-ban bajnok Bagics Balázst és Tóth Andrást (Penta-KSE).
Az elődöntőben utóbbiak nagy csatában kerekedtek a címvédő Bán Viktor, Kiss Dániel (Pénzügyőr SE) kettős fölé, akik aztán a bronzmérkőzést is elveszítették.
"Több taktikai hibát is vétettünk, de tudjuk, mit ...
2020-08-02 15:53:06
Strandröplabda ob - Hárommillió forintért küzdenek a hétvégén
... szombaton a Kispesti Uszoda napozókertjében, az elődöntőket, a bronzmérkőzéseket és a finálékat vasárnap a Margitszigeti Atlétikai Centrumban játszák.
A viadalra az idei négy mesterversenyen legtöbb pontot gyűjtő 15-15 férfi és női páros szerzett indulási jogot, tizenhatodikként pedig a múlt hétvégi U18-as bajnokság győztesei csatlakozhattak a mezőnyhöz. A kvalifikációban szá...
2014-07-30 11:43:12
Varázsdoboz
... látványos Caja Magicá-ban, azaz a Varázsdobozban versenyez a profi teniszezők színe-java. A hölgyeknek kötelező kiemelt tornán kell részt venniük, míg a férfiak egy ATP 1000-es mesterversenyen mérik össze tudásukat.

De ne szaladjunk ennyire előre. Julia Görges f...
2011-05-07 07:01:24
1
Címkék: Bagics Balázst, Tóth Andrást, Kiss Dániel, Pénzügyőr SE, Kispesti Uszoda, Margitszigeti Atlétikai Centrumban, Caja Magicá-ban, Julia Görges, első mesterversenyen, férfi döntőben, szorosabb szettben, 2016-ban bajnok, elődöntőben utóbbiak, finálékat vasárnap, idei négy, múlt hétvégi, profi teniszezők, hölgyeknek kötelező, tizenhatodikként, mesterversenyen, napozókertjében, kvalifikációban, csatlakozhattak, bronzmérkőzést, strandröplabda, varázsdobozban, margitszigeti, elveszítették, elődöntőben, varázsdoboz, hárommillió, elődöntőket, szaladjunk, centrumban, kerekedtek, teniszezők, hölgyeknek, versenyez, szorosabb, szombaton, salakblog, tudásukat, forintért, pénzügyőr, bajnokság, atlétikai, látványos, győztesei, mezőnyhöz, finálékat, vétettünk, taktikai, viadalra, indulási, kötelező, szerzett, csatában, kispesti, vasárnap, hétvégén, küzdenek, döntőben, rozgonyi, szettben, utóbbiak, hétvégi, sikerei, venniük, játszák, férfiak, párosok,