Hetes: szimbolikus állata a majom és a pillangó. A majom (kínai) az ugye nem más mint a Vízöntő.

Ez a kelta állatjegy egy i...
2019-02-16 01:29:05
Cseh Lászlóval az élen bemutatta új igazolásait a BVSC-Zugló
... fogalmazott Cseh László.
Hozzátette: az idei fő verseny a kvangdzsui világbajnokság lesz, azonban az egyik legnehezebb feladatának azt tartja, hogy a márciusi országos bajnokságon 200 méter pillangón az első két hely valamelyikén végezzen. Megjegyezte, hogy ebben a tekintetben az időeredmények alapján "nem áll túl jól".
Az ob-ról szólva kijelentette, szerinte 1:54 perc...

... utánozni.

A hernyó annyira ügyes, hogy képes teljesen észrevétlenül a potenciális ragadozókra támadni, úgy, hogy azok nem is sejtik, hogy valójában a préda látja el a bajukat.

Hernyó / Pillangó

S ha már csocsoszan.hu, akkor nézzük meg, milyen jelentések kapcsolódnak a pillangóhoz.
Díszes szárnyai miatt a szépségre utal, kifejlődése az átváltoz...

Úszó Európa Kupa - Hosszú három aranyat nyert a zárónapon
... vegyesen (2.11.99) is a leggyorsabb volt, utóbbi számban Verrasztó Evelyn negyedik lett (2:18.21).
A 29 éves Hosszú pénteken 400 méter vegyesen győzött, szombaton pedig 100 méter pillangón bronzérmes volt.
Verrasztó Dávid 200 méter vegyesen ezüstérmet nyert (2:01.99), Földházi Dávid pedig 200 méter háton (2:07.39) ötödik lett vasárnap.
A luxemburgi versenyhétvégén ...
2019-01-27 18:05:02
Úszó Európa Kupa - Két magyar bronzérem jutott szombatra
...
A második versenynapon a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú, aki pénteken megnyerte a 400 méteres vegyesúszást, az esemény honlapjának tanúsága szerint a 100 méter pillangó döntőjében végzett bronzérmesként (59.15 mp), és közvetlenül mögötte csapott célba negyedikként Szilágyi Liliána (59.35), aki az első napon 200 méter pillangón győzött.
ARANYÉREM
- Hosszú Katinka 400 m vegyes úszás 4:38.92 időv...
2019-01-25 22:41:33
1 2 3 ..........1071 1072 ......1606 1607 .....2141 2142 2143
Címkék: Cseh Lászlóval, Dobrosi Andrea, Dienes Eszter, Úszó Európa Kupa, Cseh László, SZÍNEZZEN SZEMED, Verrasztó Evelyn, Verrasztó Dávid, Földházi Dávid, Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka, élen bemutatta, úszó-Európa Kupa, kelta állatjegy, kvangdzsui világbajnokság, egyik legnehezebb, márciusi országos, időeredmények alapján, ob-ról szólva, hernyó annyira, potenciális ragadozókra, préda látja, szépségre utal, leggyorsabb volt, luxemburgi versenyhétvégén, második versenynapon, háromszoros olimpiai, esemény honlapjának, első napon, szombati finálék, versenyhétvégén, bronzérmesként, világbajnokság, észrevétlenül, időeredmények, túlszárnyalod, luxembourgban, szimbolizálja, negyedikként, kapcsolódnak, kijelentette, valamelyikén, versenynapon, vegyesúszást, legnehezebb, igazolásait, feladatának, pillangóhoz, bajnokságon, honlapjának, rajzfilmben, szimbolikus, kifejlődése, fogalmazott, ragadozókra, potenciális, leggyorsabb, közvetlenül, háromszoros, spórolhatsz, tekintetben, törmeléknek, megjegyezte, braintools, aaaaaaaaal, ezüstérmet,