Eb-selejtezők - A walesiek pontszerzésével élnek még a magyar remények
...
A nagyszombati döntetlen mind Wales, mind Magyarország számára reális esélyt hagyott a kijutásra abban a reményben, hogy a horvátok novemberben hazai pályán is felülmúlják a szlovákokat, s így akár a záró játéknapon a Wales-Magyarország találkozó dönthetne a kijutásról.
Eb-selejtezők, E csoport, 7. játéknap:Szlovákia-Wales 1-1 (0-1)-------------------------gól: Kucka (53...
2019-10-10 23:02:57
Európa Liga - A Basel pontszerzésével kiesett a Videoton
...
A csoportelső Genk kapuját ezúttal Köteles László védte.
A Sporting Lisboa-Videoton találkozót a heves esőzés és a pálya alkalmatlansága miatt kellett péntek 21.05-re halasztani. Ha a székesfehérváriak nyernek, pontszámban utolérik a Baselt, de az egymás elleni eredmények a svájci riválisnak kedveznek.
A Videoton vereség esetén is marad a kvartett harmadik helyén.|...
2012-12-06 23:15:20
Kínai Nagydíj, időmérő edzés
... Nick Heidfeld is csak a 11. helyig jutott.
Hatalmas dicséretet érdemel a Toro Rosso újonca, Sebastien Buemi, aki pályafutása harmadik futamán bejutott a Q3-ba. Melbourne-i pontszerzésével és mai teljesítményével bőven igazolja a svájci, hogy megérdemelte a lehetőséget. Négyszeres ChampCar-bajnok, és egyéves F1-es tapasztalattal rendelkező csapattársa, Sebastien Bourdais már ...
2009-04-18 21:56:08
1
Címkék: Európa Liga, Kínai Nagydíj, Köteles László, Sporting Lisboa-Videoton, Nick Heidfeld, Toro Rosso, Sebastien Buemi, Négyszeres ChampCar-bajnok, Sebastien Bourdais, walesiek pontszerzésével, magyar remények, nagyszombati döntetlen, kijutásra abban, horvátok novemberben, záró játéknapon, csoportelső Genk, heves esőzés, pálya alkalmatlansága, székesfehérváriak nyernek, egymás elleni, svájci riválisnak, kvartett harmadik, teljesítményével, pontszerzésével, alkalmatlansága, tapasztalattal, nagyszombati, megérdemelte, magyarország, pályafutása, csoportelső, szlovákokat, lehetőséget, novemberben, pontszámban, csapattársa, felülmúlják, riválisnak, eredmények, halasztani, találkozót, dicséretet, selejtezők, négyszeres, rendelkező, kijutásról, játéknapon, sebastien, szlovákia, melbourne, döntetlen, kijutásra, kedveznek, találkozó, reményben, dönthetne, játéknap, videoton, bejutott, harmadik, igazolja, champcar, bourdais, hatalmas, heidfeld, utolérik, kvartett, sporting, horvátok, walesiek, remények,