Bizánc urainak s úrnőinek

arról, mi volt, mi van, s mi még...
2014-06-13 14:53:01
Férfi kézilabda vb-selejtező - Háromgólos előny a szlovénok ellen
... hangzavarban állandósult a különbség, mígnem Császár beállításával gyorsabbak és pontosabbak lettek a magyar támadások. A 44. percben először lett négygólos a hazai előny (23-19). Mikler újra remekelt, és ez is erőt adott a csapatnak. A 48. percben időt kértek a magyar védelemmel szemben tehetetlen szlovénok, akik majdnem tíz percig képtelenek voltak betalálni és közben kaptak hár...
2014-06-08 16:43:19
x
... 23. 16:21
Válaszolj!

Gombás Imréné Klári [Klári n...

Mint már korábban említettem valahol, szentiváni almafánk remekelt az idén. Annyi termett ebből az illatos, édeskés zöldhéjú almából, hogy megenni semmiképpen nem győztük. Hamar romlik, nem elállós fajta.
Kárba vesszen, mint a coca egye meg? Azt mégs...
2014-06-03 11:35:15
Férfi kosárlabda NB I - Szolnoki győzelemmel kezdődött a finálé
... 2011-ben és 2012-ben ünnepelhetett bajnoki aranyérmet. Vojvoda Dávid és a szerb Strahinja Milosevic adta a hazaiak lendületét, míg a túloldalon két amerikai, Deonta Vaughn és Jarrod Jones remekelt. A második negyedet ugyancsak 20-17-re hozta a jobban lepattanózó, ám sok triplát kihagyó Tisza-parti alakulat, így a nagyszünetben 40-34 volt az állás.
Fordulás után Vojvoda ötödik...
2014-06-01 17:39:36
Teke-vb - Magyar arany- és ezüstérem
...
A magyar szövetség szerdai tájékoztatása szerint a Tímár-Kiss kettős végig remekelt, így lett első helyezett, míg Méhész a legjobb 16 között 234 fával világcsúcsot állított fel, a döntőben pedig szétgurításban kapott ki.
Korábban az U23-asok között a magyarok két-két második és harmadik helyezést szereztek....
2014-05-21 21:04:47
EHF Kupa négyes döntő - Először jutott fináléba a Szeged
...
A magyar csapatban elsősorban a két átlövő, Ilyés Ferenc és Balogh Zsolt remekelt, illetve Mikler Roland kapusbravúrjai is nélkülözhetetlenek voltak a továbbjutáshoz.
A szegediek a francia Montpellier és a román Constanta párharcának győztesével találkoznak a vasárnap 15.35 órakor kezdődő döntőben.
Férfi EHF Kupa, elődöntő:Pick Szeged-Füchse Berlin (német) 24-22 (13...

...
A MOB által kezdeményezett megbeszélésen Fábián László sportigazgató gratulált a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) eddigi teljesítményéhez, mondván: mind a parton, mind a medencében remekelt a magyar úszósport. A korábbi öttusázó olimpiai bajnok úgy fogalmazott, hogy "az egyik legfontosabb szövetség, és az egyik legsikeresebb sportág" - olvasható a MÚSZ összegzésében.
A közle...
2014-05-15 15:03:35
Remekeltek a Lázár testvérek a fábiánsebestyéni fogathajtó versenyen
...
A szövetség vasárnapi tájékoztatása szerint a négynapos viadalon - amelyre a 32. fábiánsebestyéni lovasnapok keretében került sor - kilenc nemzet 88 hajtója találkozott a jövő évi kettesfogathajtó-világbajnokság helyszínén.
A nemzetközi versenyen csütörtökön és pénteken a díjhajtást, szombaton a maratonhajtást vasárnap pedig az akadályhajtást láthatta a közönség.
Er...
2014-05-04 18:34:26
76 esztendős ma Tordy Géza a Nemzet Színésze Kossuth-díjas
... került.
A Színházi Adattárban regisztrált bemutatóinak száma: színész - 139; rendező - 60.
Közel 140 színpadi szerepb...
2014-05-01 18:59:17
1 2 3 ..........33 34 35 .....52 53 .....69 70
Címkék: William Butler Yeats Hajózás Byzantiumba, Tordy Géza, Nemzet Színésze Kossuth-díjas, Gombás Imréné Klári, Vojvoda Dávid, Strahinja Milosevic, Deonta Vaughn, Jarrod Jones, Ilyés Ferenc, Balogh Zsolt, Mikler Roland, Férfi EHF Kupa, Pick Szeged-Füchse Berlin, Fábián László, Magyar Úszó Szövetség, Színházi Adattárban, szlovénok ellen, úszásfejlesztési program, fábiánsebestyéni fogathajtó, magyar támadások, hazai előny, magyar védelemmel, coca egye, szerb Strahinja, hazaiak lendületét, második negyedet, jobban lepattanózó, nagyszünetben 40-34, magyar szövetség, döntőben pedig, magyarok két-két, magyar csapatban, francia Montpellier, román Constanta, szeretet minden, menny remekelt, medencében remekelt, magyar úszósport, korábbi öttusázó, egyik legfontosabb, egyik legsikeresebb, szövetség vasárnapi, négynapos viadalon, nemzetközi versenyen, maratonhajtást vasárnap, akadályhajtást láthatta, fábiánsebestyéni, úszásfejlesztési, kettesfogathajtó, teljesítményéhez, visszafordulnak, akadályhajtást,