255511. (11.) Fabio Fognini (olasz)

240012. (12.) Roberto Bautista Agut (spanyol)236013. (13.) Diego Schwartzman (argentin)
22651...
2020-03-02 09:51:03
Férfi tenisz-világranglista - Fucsovics hét helyet rontott, változatlan élmezőny
... (belga)

260011. (11.) Fabio Fognini (olasz)

22651...
2020-02-17 09:41:06
Férfi tenisz-világranglista - Fucsovics 14 helyet javított, Djokovic újra az élen
... (olasz)

240012. ( 9.) Roberto Bautista Agut (spanyol)236013. (15.) Stan Wawrinka (svájci)

236014. (14....
2020-02-03 09:21:21
Dohai tenisztorna - Rubljov pályafutása harmadik sikerét aratta
...
A második helyen kiemelt orosz játékos 2017-ben Umagban, tavaly pedig Moszkvában diadalmaskodott.
Eredmény (az ATP honlapjáról):
döntő:
-------Rubljov (orosz, 2.)-Moutet (francia) 6:2 (7:6 (7-3)...
2020-01-11 17:52:30
Dohai tenisztorna - Moutet-Rubljov döntő lesz
...
Moutet három játszmában meglepetésre legyőzte az első helyen kiemelt svájci Stan Wawrinkát, míg a másodikként rangsorolt Rubljov két szettben verte a szerb Miomir Kecmanovicot, aki a negyeddöntőben Fucsovics Mártont búcsúztatta.
Eredmények (az ATP honlapjáról):
elődöntő:
---------Moutet (francia)-Stan Wawrinka (svájci, 1.) 3:6, 7:5, 6:3Rubljov (orosz, 2.)-Kecma...
2020-01-11 13:21:59
Dohai tenisztorna - Fucsovics a negyeddöntőben búcsúzott
... A folytatás sem hozott változást, Kecmanovic irányított, s mindössze újabb 19 perc kellett neki ahhoz, hogy a mérkőzést is megnyerje.
Az elődöntőben a második kiemelt orosz Andrej Rubljov (23.) vagy a francia Pierre-Hugues Herbert (65.) vár rá.

Eredmény (az ATP honlapja szerint):
negyeddöntő:
-------------Miomir Kecmanovic (szerb)-Fucsovics Márton 6:2, 6:...
2020-01-09 16:47:57
Nadal tornát nyert Abu-Dzabiban
... finálé 3 óra 15 percig tartott.
A bronzmér...
2019-12-21 19:44:04
Nadal győzött, Djokovic kikapott Abu-Dzabiban
... Cicipasztól kapott ki 3:6, 7:6 (7-4), 6:4-re....
2019-12-20 18:31:46
Bécsi tenisztorna - Fucsovics a nyolcaddöntőben búcsúzott
... jutásért):Monfils (francia, 4.)-Novak (osztrák) 2...
2019-10-23 23:22:38
1 2 3 4 5 6 7
Címkék: Balázs Attila, Fucsovics Mártont, Roger Federer, Sztefanosz Cicipasz, Alexander Zverev, Andrej Rubljov, Diego Schwartzman, Matteo Berrettini, Gaël Monfils, Denis Shapovalov, Fabio Fognini, Roberto Bautista Agut, Stan Wawrinka, Stan Wawrinkát, Miomir Kecmanovicot, Pierre-Hugues Herbert, negyeddöntőben búcsúzott, nyolcaddöntőben búcsúzott, második helyen, első helyen, másodikként rangsorolt, szerb Miomir, negyeddöntőben Fucsovics, második kiemelt, francia Pierre-Hugues, nyolcaddöntőben, diadalmaskodott, negyeddöntőben, világranglista, kecmanovicot, meglepetésre, tenisztorna, schwartzman, pályafutása, negyeddöntő, elődöntőben, búcsúztatta, változatlan, honlapjáról, másodikként, cicipasztól, irányított, eredmények, sztefanosz, moszkvában, berrettini, kecmanovic, rangsorolt, játszmában, shapovalov, ranglista, fucsovics, búcsúzott, alexander, wawrinkát, megelőzte, folytatás, megnyerje, mérkőzést, mindössze, változást, djokovic, javított, eredmény, legyőzte, bautista, dzabiban, wawrinka, bronzmér, harmadik, argentin,