Müncheni tenisztorna - Negyeddöntőbe jutott Fucsovics Márton
... Sonegót verte több mint háromórás csatában.
A nyolcadik helyen kiemelt magyar játékos a csütörtöki meccs első játszmájában rendre egyenlített, majd a rövidítésben a dél-amerikai salakspecialista akarata érvényesült (7-1).
A második szettben 2:2-nél Monteirónak két breaklabdája volt, de nem élt velük. Fucsovics aztán 4:3-as vezetésénél elvette riválisa szervajátékát, ám M...
2019-05-01 19:48:14
Budapesti tenisztorna - Három meccslabdáról esett ki az első kiemelt Cilic
... Wimbledonban, tavaly pedig az Australian Openen döntős Cilic - aki 11. az ATP-rangsorban - 5:6-nál ugyancsak kivédett két mérkőzéslabdát. Az összecsapást lezáró tie-breakben a salakspecialista dél-amerikai 5-1-re elhúzott, s innen már nem volt visszaút a horvát óriás számára, aki 4/7-re rontotta idei győzelmi mérlegét.
A Hungarian Open eddigi legizgalmasabb mérkőzése 3 óra 13...
2019-04-25 19:09:34
Budapesti tenisztorna - Valkusz Máté kiesett
... idővel az ilyen meccseket is megnyerném" - tette hozzá.
Ami a centerpálya korábbi mérkőzését illeti, a selejtezőben Piros Zsombort búcsúztató német Yannick Maden kikapott a salakspecialista uruguayi Pablo Cuvastól.
A szerdai nap zárótalálkozóját a szabadkártyás Balázs Attila és a tavaly döntős ausztrál John Millman vívja.
Eredmények:
1. forduló (a 16 közé jutás...
2019-04-24 20:47:55
Hamburgi tenisztorna - Fucsovics Márton búcsúzott a nyitókörben
... játékos ismét a top 50 tagjaként, a világranglista 49. helyéről kezdte a hetet, Cuevas pedig az ATP-rangsor 74. helyezettjeként érkezett Németországba. Kettejük első találkozóján a salakspecialista ellenfél - aki mind a hat trófeáját a vörös borításon nyerte - jutott elsőként bréklabdához, de a 26 éves Fucsovics mindhárom alkalommal hárított 1:1-nél. Három gémmel később ő is elpus...
2018-07-24 14:51:28
1
Címkék: Fucsovics Márton, Valkusz Máté, Australian Openen, Hungarian Open, Piros Zsombort, Yannick Maden, Pablo Cuvastól, Balázs Attila, John Millman, első kiemelt, nyolcadik helyen, csütörtöki meccs, dél-amerikai salakspecialista, második szettben, összecsapást lezáró, salakspecialista dél-amerikai, horvát óriás, ilyen meccseket, centerpálya korábbi, selejtezőben Piros, salakspecialista uruguayi, szabadkártyás Balázs, tavaly döntős, salakspecialista ellenfél, vörös borításon, salakspecialista, zárótalálkozóját, helyezettjeként, világranglista, mérkőzéslabdát, legizgalmasabb, meccslabdáról, negyeddöntőbe, szervajátékát, szabadkártyás, németországba, összecsapást, wimbledonban, rövidítésben, bréklabdához, játszmájában, selejtezőben, breaklabdája, találkozóján, egyenlített, tenisztorna, centerpálya, érvényesült, nyitókörben, monteirónak, vezetésénél, megnyerném, búcsúztató, eredmények, alkalommal, csütörtöki, mérkőzését, australian, rangsorban, meccseket, fucsovics, mérkőzése, budapesti, hungarian, mindhárom, búcsúzott, borításon,