|
|
|
...
március 6., péntek:
-------------------
M4 Sport16.30 és 19.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Pécs
Duna World16.00: Tenisz, Davis Kupa, selejtező, 1. nap, Magyarország-Belgium, Debrecen
Sport 113.45: Lósport, Kincsem+ Tuti19.45: Labdarúgás, német bajnokság, SC Paderborn-1. FC Köln
Sport 212.45 és 20.00: Darts, UK Open, 1. nap18.00: Labdarúgás... |
2020-03-06 08:02:44 |
|
|
|
|
|
|
... rendeznek 3x3-as jégkorongtornát mindkét nem számára, nyolc-nyolc válogatott részvételével. Az egyes csapatokat több nemzet fiataljaiból állítják össze. A nemzetközi szövetség a nemzeti selejtező eredményei alapján Magyarországról négy lány és három fiú mezőnyjátékost, továbbá egy-egy kapust hívott meg.
A magyarok az előző két ifjúsági olimpián összesen négy ezüst- és két bro... |
|
2019-12-20 14:21:29 |
|
|
|
|
|
|
... Liga, Budapest Honvéd-DVTK22.15: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Montreal
Sport 112.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Sävehof-Győr15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, 1. mérkőzés, DVSC-Jagodina17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Meskov Reszt-Veszprém19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Kristiansand20.30... |
2019-11-08 08:00:53 |
|
|
|
|
|
|
...
október 4., péntek:
-------------------
M4 Sport17.45: Úszás, világkupa, Budapest20.00: Labdarúgás, női Eb-selejtező, Magyarország-Svédország, Miskolc22.15: Atlétika, világbajnokság, Doha
Duna World19.00: Atlétika, világbajnokság, Doha
Sport 1 8.00 és 12.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió15.30: Kosárlabda, NBA, nemzetközi felkészülési mérkőzés, Sacramento Kings-... |
|
2019-10-04 08:11:07 |
|
|
|
|
|
|
... Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-West Ham United
szeptember 17., kedd:
--------------------
M4 Sport12.45 és 14.00: Birkózás, vb, Nur-Szultan18.00: Kosárlabda, férfi BL-selejtező, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - CSM CSU Oradea20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Borussia Dortmund-FC Barcelona
Sport 1 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszak... |
|
2019-09-16 07:50:56 |
|
|
|
|
|
|
... riválissal, a BVSC Berlinben olasz, szlovák és német, a nemzetközi porondon újonc FTC Utrechtben spanyol, orosz és holland ellenféllel harcol majd.
A csoportokból az első három jut a selejtező második körébe, a minitornákat november 1. és 3. között rendezik.
A főtáblának alanyi jogon tagja a sorozat elmúlt idényének három dobogósa, a spanyol Sabadell, a görög Olympiakosz... |
2019-09-10 12:42:10 |
|
|
|
|
|
|
... Sport11.45: Cselgáncs, világbajnokság, Tokió, női 63 kg és férfi 81 kg17.45: Röplabda, női Európa-bajnokság, Budapest, csoportkör, Magyarország-Horvátország20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, play off-kör, visszavágó, Ajax-APOEL
Sport 213.30: Lóverseny, Kincsem+
Eurosport 115.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 5. szakasz18.05: Tenisz, US Open
Eurosport 216.50... |
2019-08-28 08:01:04 |
|
|
|
|
|
|
...
augusztus 27., kedd:
--------------------
M4 Sport11.45: Cselgáncs, világbajnokság, Tokió, női 57 kg és férfi 73 kg20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, play off-kör, visszavágó, Crvena zvezda-Young Boys
Sport 213.30: Lóverseny, Kincsem+
Eurosport 118.05: Tenisz, US Open15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 4. szakasz
Eurosport 216.50: Tenisz, US... |
2019-08-27 08:00:59 |
|
|
|
|
|
|
... Internazionale-Lecce
augusztus 27., kedd:
--------------------
M4 Sport11.45: Cselgáncs, világbajnokság, Tokió, női 57 kg és férfi 73 kg20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, play off-kör, visszavágó, Crvena zvezda-Young Boys
Sport 213.30: Lóverseny, Kincsem+
Eurosport 1 0.00 és 18.05: Tenisz, US Open15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 4. szakasz... |
2019-08-26 08:31:07 |
|
|
|
|
|
|
... Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 5. mérkőzés, Körmend-Pécs20.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Franciaország, csoportkör, Franciaország-Norvégia
Sport 117.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Szlovákia-Magyarország
Sport 211.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
Eurosport 115.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz16.45 és 21.50: Autósport, 24 ór... |
2019-06-12 12:33:51 |
|
|
|
|