Férfi kézilabda BL - A Veszprém nyerte a Barcelona elleni rangadót
... L. 2-2, Nilsson, Marguc, Strlek 1-1
A hazaiaktól a balátlövő Jamali Iman és a dán beálló René Toft Hansen, a vendégektől a dán balszélső Casper Mortensen, a francia beálló Cedric Sorhaindo és a Veszprém korábbi kiváló irányítója, az izlandi Aron Pálmarsson hiányzott sérülés miatt.
Nagy küzdelem és óriási iram jellemezte már az első perceket is, majd az első félidő kéthar...
2019-02-09 19:11:38
Férfi kézilabda-vb - A címvédő franciák elveszítették csapatkapitányukat
... beszámolója szerint a Barcelona beállójának a vádlija sérült meg kedden a Németország ellen 25-25-ös döntetlenre végződött berlini csoportrangadón. Pierre Sébastien csapatorvos elmondta, hogy Sorhaindónak legalább három hétig pihennie kell, vagyis a torna hátralévő részében biztosan nem léphet pályára.
Didier Dinart szövetségi kapitány hozzátette, a beálló a sérülése ellenére...
...

Spanyolország-Franciaország 22-26 (14-18)
Gólszerző: Canellas, Ugalde 5-5, Rivera 3, Maqueda, Víctor Tomás, Dujshebaev, Rocas 2-2, Aguinagalde 1, ill. Guigou 5, Narcisse, Sorhaindo, Porte 4-4, Karabatic, Joli 3-3, Barachet 2, Grebille 1

Másik ...
2015-01-31 14:52:23
Ffi. kézilabda EB. bajnok 2014: Franciaország
... Nöddesbo 3, Mogensen 2, Spellerberg 2, M. Christiansen 2, Mensah 1, R. Toft 1, Eggert 1, Söndergaard 1
Franciaország:
Guigou 10 (3), Porte 9, Abalo 7, Nacisse 6, N. Karabatic 5, Sorhaindo 2, Nyokas 2

SportGéza Lovas Gergő
2014. január 26., vasárnap 19:19
A franciák szétszedték Dániát a döntőben.
Tizennégyezer fanatikus dán előtt az első tizenöt ...
2014-01-27 00:10:15
1
Címkék: Nikola Karabatic, Jamali Iman, René Toft Hansen, Casper Mortensen, Cedric Sorhaindo, Aron Pálmarsson, Pierre Sébastien, Didier Dinart, Mikkel Hansen, Víctor Tomás, SportGéza Lovas Gergő, címvédő franciák, góllövő listát, balátlövő Jamali, francia beálló, izlandi Aron, első perceket, első félidő, vádlija sérült, torna hátralévő, sérülése ellenére, franciák szétszedték, első tizenöt, csoportrangadón, franciaország, elveszítették, spanyolország, tizennégyezer, sorhaindónak, christiansen, beállójának, beszámolója, németország, vendégektől, döntetlenre, csapatorvos, spellerberg, szétszedték, aguinagalde, söndergaard, hazaiaktól, irányítója, pálmarsson, jellemezte, szövetségi, hozzátette, dujshebaev, kézilabda, fanatikus, sorhaindo, balszélső, mortensen, sportgéza, hiányzott, karabatic, hátralévő, sébastien, balátlövő, gólszerző, barcelona, végződött, sérülése, részében, biztosan, pihennie, elmondta, rangadót, perceket, franciák, veszprém, ellenére,