Belépés
Vízilabda Eb - Simán jutottak négy közé a szerbek
... játékokra. Amennyiben a magyar válogatott ezúttal sem szerez kvótát, akkor áprilisban, Triesztben lesz még erre esélye, ott 12 csapat küzd majd négy helyért.
Eredmények (az Eb honlapjáról):
férfiak, negyeddöntő:Szerbia-Oroszország 15-5 (3-2, 4-1, 4-2, 4-0)
korábban:Görögország-Spanyolország 6-2 (2-0, 1-1, 2-1, 1-0)
korábban:
nők, A csoport, 5. forduló:Magy...
2016-01-18 21:43:58
Asztalitenisz csapat-vb - A címvédő kínaiakkal egy csoportban a magyar női válogatott
... második divízióban küzd majd. Aranyosi Péter együttese az egyiptomiakat, a szlovénokat, az argentinokat, a mexikóiakat és a norvégokat kapta ellenfélül - derül ki a nemzetközi szövetség honlapjáról.
Mindkét nem képviselői négy divízióban küzdenek meg egymással, minden osztályban négy darab hatos csoportban kezdődik a verseny, amelyek ezután egyenes kieséses rendszerben folyta...
2016-01-16 11:41:28
U20-as jégkorong-vb - Győzött és feljutott a magyar csapat
...
Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):Magyarország-Litvánia 8-2 (1-1, 4-0, 3-1)
A magyar csapat előzőleg a dél-koreai (8-2), a holland (7-5), az észt (6-0) és a horvát (7-0) együttest is magabiztosan verte....
2015-12-19 21:43:36
Rövidpályás úszó Eb - A vasárnapi eredmények
...
Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):
férfiak:
100 m gyors, Európa-bajnok:
--------------------------- Marco Orsi (Olaszország) 46.05 mp2. Pieter Timmers (Belgium) 46.613. Sebastian Szczepanski (Lengyelország) 46.87
100 m vegyes, Európa-bajnok:
---------------------------- Szergej Feszikov (Oroszország) 52.00 mp2. Yakov Yan Toumarkin (Izrael)...
2015-12-06 19:12:49
Alpesi vk - Miklós Edit ismét 22. Lake Louise-ban
... svájci Fabienne Suter és az osztrák Cornelia Hütter előtt. Vonn 69. vk-győzelmét aratta és 17. alkalommal bizonyult a legjobbnak Lake Louise-ban.
Eredmények (a nemzetk...
2015-12-05 23:13:59
Rövidpályás úszó Eb - A szombati eredmények
...
Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):
férfiak:
100 m mell, Európa-bajnok:
-------------------------- Marco Koch (Németország) 56.78 mp2. Adam Peaty (Nagy-Britannia) 56.963. Giedrius Titenis (Litvánia) 57.02...5. GYURTA DÁNIEL 57.45
50 m pillangó, Európa-bajnok:
------------------------- Andrij Govorov (Ukrajna) 22.36 mp2. Johan Curkin (Fehéro...
2015-12-05 18:42:52
Női kosárlabda EK - Nyert és továbbjutott a Diósgyőr
... csoportjukból. A további két meccs tétje az, hogy milyen erős csapat ellen léphet pályára a DVTK a rájátszás első körében, legjobb nyolc közé jutásért.
Eredmény (az európai szövetség honlapjáról):
Női Európa Kupa, 4. forduló:
G csoport:Aluinvent DVTK Miskolc-Brno (cseh) 83-58 (26-11, 20-12, 14-11, 23-24)
Az állás: 1. (és már továbbjutott) Aluinvent DVTK Miskolc...
2015-12-04 20:23:37
Rövidpályás úszó Eb - A pénteki eredmények
... meg saját rekordját, 56.67 másodpercre faragva a legjobb időt.
Paltrinieri 1500 gyorson győzött nagy fölénnyel, 14:08.06 perces új csúccsal.
Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):
férfiak:
50 m gyors, Európa-bajnok:
-------------------------- Jevgenyij Szedov (Oroszország) 20.87 mp2. Marco Orsi (Olaszország) 20.923. Sebastian Szczepanski (Lengyelor...
2015-12-04 19:03:36
Rövidpályás úszó Eb - A csütörtöki eredmények
...
Eredmények (az európai szövetség honlapjáról):
férfiak:
200 m gyors, Európa-bajnok:
---------------------------
Paul Biedermann (Németország) 1:42.68 p2. Pieter Timmers (Belgium) 1:42.853. Glenn Surgeloose (Belgium) és Vjacseszlav Andrjusenko (Oroszország) 1:43.55-1:43.55

200 m mell, Európa-bajnok:
--------------------------
Marco Koch...
2015-12-03 19:02:57
Női kézilabda BL - A csoportelsők ellen kezdenek a magyar csapatok
...
Az európai szövetség (EHF) honlapjáról kiderül, hogy az FTC-Rail Cargo Hungaria a nyitókörben (január 8-10.) az orosz Rosztov Don vendége lesz, míg a 2013-ban és 2014-ben bajnok Győri Audi ETO KC ugyanekkor a 2012-ben és idén győztes Buducnost Podgoricát fogadja.
A középdöntő február végén zárul, a két hatos csoport legjobb négy helyezettje keresztbejátszik az áprilisi n...
2015-11-30 14:22:42
1 2 3 ..........36 37 ...48 49 50 .54 55 .....71 72 73 
Címkék: Vízilabda Eb, Miklós Edit, Lake Louise-ban, Aranyosi Péter, Marco Orsi, Pieter Timmers, Sebastian Szczepanski, Szergej Feszikov, Yakov Yan Toumarkin, Fabienne Suter, Cornelia Hütter, Marco Koch, Adam Peaty, Giedrius Titenis, GYURTA DÁNIEL, Andrij Govorov, Johan Curkin, Európa Kupa, Aluinvent DVTK Miskolc-Brno, Aluinvent DVTK Miskolc, Jevgenyij Szedov, Paul Biedermann, Glenn Surgeloose, Vjacseszlav Andrjusenko, FTC-Rail Cargo Hungaria, Rosztov Don, Győri Audi ETO KC, Buducnost Podgoricát, címvédő kínaiakkal, magyar csapat, vasárnapi eredmények, szombati eredmények, pénteki eredmények, csütörtöki eredmények, csoportelsők ellen, magyar csapatok, magyar válogatott, norvégokat kapta, nemzetközi szövetség, európai szövetség, osztrák Cornelia, legjobbnak Lake, rájátszás első, legjobb időt, orosz Rosztov, középdöntő február, keresztbejátszik, asztalitenisz, egyiptomiakat, lengyelország, csoportjukból, spanyolország, magabiztosan, magyarország, csoportelsők, argentinokat, továbbjutott, oroszország, görögország,
© 2013 TVN.HU Kft.