|
|
|
...
november 29., péntek:
---------------------
M4 Sport 9.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
Sport 120.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke-Union Berlin
Sport 220.00: Lóverseny, Kincsem+
Eurosport 110.50 és 14.50: Északi összetett, világkupa, Ruka12.25: Sífutás, világkupa, Ruka, férfi és női klasszikus sprint17.55: Síugrás,... |
2019-11-29 08:00:59 |
|
|
|
|
|
|
...
november 1., péntek:
--------------------
M4 Sport16.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. szabadedzés18.30: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-ZTE20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Magyarország-Ecuador
Sport 120.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Paderborn
Sport 213.30: Lóverseny, Kincsem+17.30: Kézilabda, női Baj... |
|
2019-11-01 08:00:52 |
|
|
|
|
|
|
... 314.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Dijon
Spíler1 TV 1.55, 2.50 és 3.50: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés 5.35, 6.30 és 8.05: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Japán Nagydíj, időmérő12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United
Spíler2 TV12.45: Labdarúgás, spanyol b... |
2019-10-18 08:01:01 |
|
|
|
|
|
|
... bajnokság, Amiens-Marseille
Digisport 318.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Trencín
Spíler1 TV 9.05 és 10.05: Motorsport, MotoGP és Moto 2, Thaiföldi Nagydíj, 2. szabadedzés
Spíler2 TV20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Eibar
október 5., szombat:
--------------------
M4 Sport 6.45: Minifoci, világbajnokság, Ausztrália, Magyaror... |
|
2019-10-04 08:11:07 |
|
|
|
|
|
|
... 3 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Angers
Spíler1 TV 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés
Spíler2 TV20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Athletic Bilbao
szeptembe... |
|
2019-09-13 08:00:59 |
|
|
|
|
|
|
... Szlovákia-Magyarország
Sport 211.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
Eurosport 115.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz16.45 és 21.50: Autósport, 24 órás Le Mans-i verseny, szabadedzés és selejtező
Digisport 111.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch17.50: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 5. forduló, Ausztria-Magyarország... |
2019-06-12 12:33:51 |
|
|
|
|
|
|
...
június 7., péntek:
------------------
M4 Sport15.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. szabadedzés18.15: Vízilabda, női világliga, szuperdöntő, Budapest, negyeddöntő, Magyarország-Hollandia20.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Franciaország-Koreai Köztársaság
Duna World20.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Hannover, elődöntő, F... |
2019-06-07 09:00:59 |
|
|
|
|
|
|
... Roland Garros, Párizs
Eurosport 212.00 és 15.00: Tenisz, Roland Garros, Párizs
június 7., péntek:
------------------
M4 Sport15.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, 1. szabadedzés20.45: Labdarúgás, női világbajnokság, csoportmérkőzés, Franciaország-Koreai Köztársaság
Duna World16.30 vagy 18.15: Vízilabda, női világliga, szuperdöntő, Budapest, a magyar válog... |
2019-06-06 08:11:04 |
|
|
|
|
|
|
... Kerékpár, Giro d'Italia, 19. szakasz
Eurosport 210.55: Tenisz, Roland Garros, Párizs, 6. nap
Spíler1 TV8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés13.10, 14.05 és 15.05: Motorsport, Olasz Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés
június 1., szombat:
-------------------
M4 Sport 0.45: Úszás, Bajnokok Sorozata,... |
2019-05-31 08:00:51 |
|
|
|
|
|
|
... Strasbourg-Marseille
Digisport 319.25: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Basaksehir
Spíler1 TV 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés14.10 és 15.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley
Spíler2 TV20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevi... |
2019-05-02 20:23:37 |
|
|
|
|