Tour de Hongrie - Neilands a végső győztes, Dina és Valter a dobogón zárt
... elmondta, múlt héten hidegben versenyeztek, a Tour de Hongrie alatt viszont végig forróság volt.
Neilands a mezőnnyel ért célba, akárcsak Dina és Valter. A 24 éves lett bajnok két szakaszsikere és az összetett elsőség mellett a legjobb hegyimenőnek járó piros trikót is begyűjtötte, s a Tour de Hongrie első lett győztese lett.
"Azzal a céllal érkeztünk ide, hogy megnyerjü...
2019-06-16 16:11:46
Tour de Hongrie - Kiemelkedő szereplés a Kometa Cycling Team célja
...
Az első, szerdai szakasz előtti velencei sajtótájékoztatón a spanyol-olasz istálló sportigazgatója, Ivan Basso azzal kezdte, hogy a lehető legerősebb összeállításban szerepelnek a magyar körversenyen, melyet a Kometa jól kezdett, mivel a keddi prológon öt versenyzője is a legjobb húszban végzett, köztük - a 14. helyen - Dina Márton.
"Jó látni, hogy a fiatal versenyzők m...
2019-06-12 12:27:40
Szerződésbontás túl sok doppinggyanú miatt
... 2009-ban a Párizs-Nizzán, 2010-ben és 2012-ben a San Sebastian-i egynaposon diadalmaskodott.
Tavaly előtt igazolt a Belkin jogelődjének számító ...

Péntek 14:03A II. világháborúban elrabolt képeket kapott vissza Németország
A II. világháborúban elrabolt olajfestményeket kapott vissza egy németországi múzeum az Egyesült Államoktól. A tizenegy képet 1945-ben emelte el egy amerikai katona a francia határ közelében fekvő Pirmasens város múzeumi gyűjteményéből. A festmén...

Kedd 21:37Motoros hintaló modern kori gyerekeknek

Kedd 21:22Gigantikus golfvárost épít Skóciában Donald ...

1
Címkék: Kometa Cycling Team, Ivan Basso, Dina Márton, Európa Ligában, Egyesült Államoktól, Skóciában Donald, végső győztes, dobogón zárt, összetett elsőség, legjobb hegyimenőnek, céllal érkeztünk, spanyol-olasz istálló, lehető legerősebb, magyar körversenyen, keddi prológon, legjobb húszban, fiatal versenyzők, lengyel módszer, németországi múzeum, tizenegy képet, amerikai katona, francia határ, turisták Görögországban, szerb dinár, jegybank eurót, olajfestményeket, szerződésbontás, összeállításban, diadalmaskodott, sportigazgatója, világháborúban, gyűjteményéből, görögországban, szakaszsikere, németországi, doppinggyanú, hegyimenőnek, körversenyen, jogelődjének, versenyeztek, részletesen, németország, tisztessége, szerepelnek, nürnbergben, begyűjtötte, versenyzője, kosártornát, gyerekeknek, politikára, legerősebb, egynaposon, versenyzők, kiemelkedő, államoktól, golfvárost, mélyponton, gigantikus, történelmi, árvereztek, angolokkal, szállodát, csütörtök, cigaretta, cavendish, sebastian, szereplés, megnyerjü, érkeztünk, cristiano,