Női kézilabda BL - Szkopjéban kezd a főtáblára jutott Győr
...
A 2013-ban és 2014-ben győztes győrieknek van törlesztenivalójuk, hiszen az előző kiírásban éppen a szkopjeiek ejtették ki őket a negyeddöntőben.
Az alanyi jogon főtáblás, magyar bajnok FTC-Rail Cargo Hungaria október 18-án rajtol, amikor is a Tüskecsarnokban fogadja a horvát Podravka Koprivnicát.
Női BL:
főtábla:A csoport: Larvik (norvég), Krim Ljubljana (szlo...
2015-09-14 16:19:57
Férfi kézilabda BL - Jól védekezett a Veszprém és a Szeged
... is. Összesen 6819 gól esett, ami 56,8-as átlagnak felel meg.
A legnagyobb különbség a Kiel-Metalurg mérkőzésen alakult ki, amelyen a németek 35-16-ra nyertek. Az első félidőben a szkopjeiek csak háromszor volt eredményesek, ami BL-csúcs. A Veszprém vasárnap 34-20-ra diadalmaskodott Montpellier-ben, a 14 találatnyi differencia a harmadik legnagyobb volt. A legtöbb gól a Csehov...
2015-02-23 14:32:20
Férfi kézilabda BL - Drámai csatában nyert a Veszprém Szkopjéban
... kért a magyar csapat trénere, ám Sterbik továbbra is remekül védett, elbizonytalanította a veszprémi támadókat.
Aztán nagy nehezen sikerült egyenlíteni a helyenként durván védekező szkopjeiek ellen (21-21). Sőt, Ilic szerencsés góljával az 54. percben ismét a Veszprém vezetett, erre időt kért a Vardar.
Gulyást az izlandi bírók - akik gyakran tévedtek a magyar csapat kárá...
2014-11-15 21:03:25
1
Címkék: Veszprém Szkopjéban, FTC-Rail Cargo Hungaria, Podravka Koprivnicát, Krim Ljubljana, főtáblára jutott, előző kiírásban, szkopjeiek ejtették, alanyi jogon, horvát Podravka, legnagyobb különbség, németek 35-16-ra, első félidőben, szkopjeiek csak, harmadik legnagyobb, magyar csapat, veszprémi támadókat, helyenként durván, izlandi bírók, diadalmaskodott, tüskecsarnokban, negyeddöntőben, eredményesek, differencia, egyenlíteni, montpellier, koprivnicát, szkopjeiek, szerencsés, helyenként, szkopjéban, mérkőzésen, győrieknek, védekezett, találatnyi, legnagyobb, támadókat, kézilabda, főtáblára, kiírásban, veszprémi, háromszor, félidőben, különbség, ljubljana, harmadik, metalurg, podravka, továbbra, veszprém, ejtették, hungaria, főtáblás, csatában, vasárnap, átlagnak, tévedtek, összesen, vezetett, védekező, sikerült, góljával, alakult, fogadja, amelyen, nyertek, csoport, főtábla, legtöbb, németek, trénere, nehezen,