Férfi kosárlabda NB I - Szolnoki siker a rangadón
...
A listavezető házigazda az első negyed végére jelentős előnyt szerzett (27-13), amely a folytatásban kiegyenlített mérkőzésen elégnek bizonyult a sima sikerhez.
Az Atomerőmű vendégként végig kézben tartotta a találkozó irányítását Székesfehérváron, és végül 14 ponttal nyert. A Pécs otthon, a Jászberény idegenben győzött.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Szolnoki...
2018-12-15 20:22:29
Női kosárlabda NB I - Vendégként győzött a PEAC-Pécs
...
A mérkőzésen két negyed után még döntetlen volt az állás (34-34), a harmadik negyedtől azonban egyértelműen a vendégek akarata érvényesült.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):PINKK-Pécsi 424 - PEAC-Pécs 56-80 (21-19, 13-15, 15-27, 7-19)
korábban:ZTE Női Kosárlabda Klub-Vasas Akadémia 87-53 (26-14, 17-15, 28-8, 16-16)
A tabella: 1.Sopron Basket

...
2018-12-15 20:22:19
Megválasztották az új ukrán ortodox egyház vezetőjét
... státust kap, azaz független lesz és egyenrangú minden más ország nemzeti ortodox egyházával.
Az egyházegyesítő gyűlést zárt ajtók mögött tartották a kijevi Zsófia székesegyházban. Vendégként többek mellett részt vett rajta Petro Porosenko ukrán elnök is. Az új egyház vezetőjének megválasztása után a székesegyház terén összegyűlt hívők előtt Porosenko kijelentette, hogy ezzel ...
2018-12-15 19:12:03
Férfi röplabda NB I - Az Extraligában folytatja a DEAC és a MAFC
...
A MAFC vendégként három szettben győzte le a PTE-PEAC-ot, míg a DEAC házigazdaként ugyancsak három játszmában bizonyult jobbnak a Sümegnél.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):
A csoport:
----------
A csoport:PTE-PEAC - MAFC-BME 0-3 (-20, -17, -16)
B csoport:
----------DEAC-Sümegi RE 3-0 (15, 27, 20)
később:
A csoport:
----------V...
2018-12-09 17:02:36
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
...
A második helyezett MOL Vidi FC vendégként 2-0-ra kikapott az Újpesttől, így nyolc pont a hátránya az éllovassal szemben.
Pont nélkül maradt a harmadik helyezett Budapest Honvéd is, amely Debrecenben ugyancsak 2-0-s vereséget szenvedett.
Az Európa-liga csoportkört jövő csütörtökön záró székesfehérvári csapat három ponttal előzi meg fővárosi üldözőjét.
A Puskás ...
2018-12-08 21:37:28
Labdarúgó NB I - Könnyed MTK-siker a Haladás ellen
... fővárosiak egymást követő két bajnoki vereség után tudtak ismét győzni, míg a szombathelyiek kilencedik idegenbeli NB I-es találkozójuk után is mindössze egy szerzett ponttal állnak vendégként.
OTP Bank Liga, 17. forduló:MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 4-0 (1-0)------------------------------- -------------Új Hidegkuti Nándor Stadion, v.: Karakó
gólszerző: Baki (5.), Len...
2018-12-08 19:07:32
Női röplabda CEV Kupa - Továbbjutott a Békéscsaba és a Nyíregyháza
...
Előbbi 3-1-es idegenbeli vereségét követően 3-0-ra legyőzte az ukrán Himik Juzsnyij csapatát, így aranyszett döntött, amelyben ismét a magyar bajnok bizonyult jobbnak. Utóbbi már vendégként is győzött, s hazai pályán sem okozott gondot neki a svájci Volley Düdingen felülmúlása, így könnyedén lépett a 16 közé.
A Békéscsaba a svájci Sm'Aesch Pfeffingennel vagy a belga VC O...
2018-12-05 21:02:19
Tisztelet az éveknek
... Soha ne használja a "bezzeg az én időmben" kifejezést, mert az Ön ideje most van.

12. Ne essen abba a kísértésbe, hogy a gyerekeivel vagy az unokáival éljen, bár néha-néha vendégként ellátogat hozzájuk. Inkább fogadjon házvezetőnőt, aki társasága Önnek és közreműködik az otthoni feladatokban, és csak akkor hozza meg ezt a döntését, amikor már nem bírja tovább, vagy már ...
2018-12-04 13:15:38
Megjelent Cséry Zoltán első szólózongorás nagylemeze
... egy szó, vagy egy jelenet egy képzeletbeli filmből. A témák adottak, a felfűzés improvizatív, hagyja hogy a zenei ötletek vezéreljék.
Elmondta: a szombati lemezbemutató koncerten vendég...
2018-11-20 11:56:49
Férfi röplabda NB I - Vendégként nyert a Kaposvár
...
Eredmények, alapszakasz:
A csoport:MÁV Előre SC-SZESE Győr 3-0 (19, 13, 23)
B csoport:DEAC-Fino Kaposvár SE 0-3 (-19, -23, -20)...
2018-11-18 17:34:46
1 2 3 ................54 55 ........81 82 ........107 108 109
Címkék: Labdarúgó NB, Könnyed MTK-siker, Megjelent Cséry Zoltán, Kosárlabda Klub-Vasas Akadémia, Sopron Basket, Petro Porosenko, Vidi FC, Budapest Honvéd, Bank Liga, Budapest-Szombathelyi Haladás, Hidegkuti Nándor Stadion, Himik Juzsnyij, Volley Düdingen, Aesch Pfeffingennel, Előre SC-SZESE Győr, DEAC-Fino Kaposvár SE, listavezető házigazda, első negyed, folytatásban kiegyenlített, sima sikerhez, találkozó irányítását, szövetség honlapjáról, harmadik negyedtől, vendégek akarata, egyházegyesítő gyűlést, kijevi Zsófia, székesegyház terén, második helyezett, éllovassal szemben, harmadik helyezett, szombathelyiek kilencedik, szerzett ponttal, ukrán Himik, magyar bajnok, svájci Volley, gyerekeivel vagy, unokáival éljen, otthoni feladatokban, képzeletbeli filmből, témák adottak, felfűzés improvizatív, zenei ötletek, szombati lemezbemutató, székesfehérváron, megválasztották, székesfehérvári, székesegyházban, szombathelyiek, egyházegyesítő, házigazdaként, pfeffingennel, szólózongorás, kiegyenlített, megválasztása,