A Betegek Világnapja alkalmából Dr. Udvardy György érsek mutat be szentmisét a veszprémi Csolnoky Ferenc Kórházban.
..........
2021-02-11 09:04:48
5. lett a magyar csapat a Kézilabda V.B.-én
... kapitány: Gulyás István

A meccset százszázalékos mutatóval váró franciák ellen Mikler Roland nyolc perc alatt öt lövést védett, erre alapozva csapata 5-1-re elhúzott. A Telekom Veszprém balszélsője, Kentin Mahé irányítóként több hibát is elkövetett, ezért lecserélték. Bár Mikler továbbra is parádézott, Michaël Guigou góljaival és Vincent Gérard védéseivel lendületbe ker...
2021-01-28 09:30:26
Triduumos szentmise közvetítés Veszprém 01.17
Árpád-házi Szent Margit ünnepére készül a veszprémi Árpád-házi Szent Margit plébánia három napos lelkigyakorlatos szentmisével. A triduumot Mórocz Tamás c. apát bodajki plébános atya vezeti.

Videó ...
2021-01-22 21:35:51
Kézilabda V.B. - Magyar férfi csapat eddig 100 %-os
... és végül magabiztosan, hat találattal győzni.
Mikler Roland 39 lövésből 16-ot védett. A mezőny legeredményesebb játékosa a brazil Haniel Langaro volt nyolc góllal. A Telekom Veszprém beállója, Rogerio Moraes mindhárom lövését gólra váltotta.
A két csapat hatodik egymás elleni mérkőzésén a hatodik magyar siker született.

... észak-afrikai országba.
A szakvezető hozzátette, Ligetvári Patrik hiánya miatt védekezésben némileg változott a felállás, és beállósok látják el a két belső védő feladatát. A Telekom Veszprém koronavírus-fertőzésen átesett átlövője azért nem tagja a keretnek, mert a vizsgálati eredményei alapján nem kapta meg a visszatéréshez szükséges orvosi engedélyt.
,,Az edzései...
2021-01-13 12:06:14
Kézilabda 2020/19 évad bajnoka Kiel csapata
A négyes döntő előtt a Veszprémet és a Barcát tartották esélyesnek a végső győzelemre, de a némt együttes mindkét csapatot legyőzve diadalmaskodott.
A német THW Kiel nyerte a férfi kézilabda Bajnokok Ligáját, mivel 33-28-ra legyőzte a Barcelona csapatát az előző idényből elhalasztott kölni négyes döntő keddi fináléjában. A spanyol csapatnak ez volt a 14. BL-döntője és az ötödi...
2020-12-30 19:22:05
Kézilabda B.L. Hosszabbítás után bukta el a döntőbe jutást
Hosszabbítás után bukta el a BL-döntőbe jutást a Veszprém
THW Kiel - Veszprém 36:35
Nagyon heroikus mérkőzés volt. A csapatok felváltva voltak hátrányba és előnybe..

*
THW Kiel (német)-Telekom Veszprém 36-35 (18-13, 29-29, 32-34), hosszabbítás után.
Köln, zárt kapuk mögött, v.: Marin, Serradilla (spanyolok)
lövések/gólok: 58/36, illetve 49/35...
2020-12-29 15:49:16
1 2 3 4 5 .................413 414 ........620 621 .........825 826 827
Címkék: Szűz Mária, Kézilabda, Betegek Világnapja, Udvardy György, Csolnoky Ferenc Kórházban, Gulyás István, Mikler Roland, Telekom Veszprém, Kentin Mahé, Michaël Guigou, Vincent Gérard, Árpád-házi Szent Margit, Mórocz Tamás, Haniel Langaro, Rogerio Moraes, Ligetvári Patrik, Bajnokok Ligáját, betegek világnapja, magyar csapat, kézi válogatottat, döntőbe jutást, veszprémi Csolnoky, meccset százszázalékos, veszprémi Árpád-házi, triduumot Mórocz, mezőny legeredményesebb, brazil Haniel, hatodik magyar, szakvezető hozzátette, vizsgálati eredményei, visszatéréshez szükséges, négyes döntő, végső győzelemre, némt együttes, férfi kézilabda, előző idényből, spanyol csapatnak, csapatok felváltva, legeredményesebb, lelkigyakorlatos, diadalmaskodott, százszázalékos, visszatéréshez, védekezésben, válogatottat, elhalasztott, szentmisével, hosszabbítás, irányítóként, magabiztosan, koronavírus, lecserélték, balszélsője, imádkozzunk, fináléjában, világnapja, közvetítés, találattal, győzelemre, médiaklikk, lendületbe, védéseivel, serradilla,