Férfi vízilabda ob I - Nyert a Tatabánya

középszakasz, felsőház, 3. ...
2017-03-04 14:11:59
Férfi vízilabda ob I - Jobb volt az Eger az OSC-nél
... felsőház, 2. forduló:A-Híd OSC-Újbuda - ZF-Eger 6-9 (2-2, 1-2, 2-2, 1-3)
korábban:VasasPlaket - PannErgy-Miskolci Vízilabda Club 7-8 (2-1, 3-2, 1-1, 1-4)Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC-PQS Waterpolo 14-2 (4-0, 3-0, 3-1, 4-1)MKB-Euroleasing-BVSC - ContiTech-Szeged-Diapolo 13-9 (4-1, 5-2, 2-3, 2-3)

E.ON férfi ob I, eredmény:
középszakasz, felsőház, 2. forduló:VasasPlaket - PannErgy-Miskolci Vízilabda Club 7-8 (2-1, 3-2, 1-1, 1-4)Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC-PQS Waterpolo 14-2 (4-0, 3-0, 3-1, 4-1)
korábban:MKB-Euroleasing-BVSC - ContiTech-Szeged-Diapolo 13-9 (4-1, 5-2, 2-3, 2-3)
később:A-Híd OSC-Újbuda - ZF-Eger, Nyéki Imre uszoda 19.00
k...
2017-02-25 19:33:57
Férfi vízilabda ob I - BVSC-győzelem a Szeged ellen
... forduló:MKB-Euroleasing-BVSC - ContiTech-Szeged-Diapolo 13-9 (4-1, 5-2, 2-3, 2-3)
később:VasasPlaket - PannErgy-Miskolci Vízilabda Club, Tüske uszoda 18.00Szolnoki Dózsa-Közgép - FTC-PQS Waterpolo 18.00A-Híd OSC-Újbuda - ZF-Eger, Nyéki Imre uszoda 19.00
középszakasz, alsóház, 2. forduló:
korábban:EBP Tatabánya - Metalcom-Szentes 15-13 (2-3, 3-2, 6-4, 4-4)
késő...
2017-02-25 18:53:58
Férfi vízilabda ob I - Tatabányán 28 gól esett
... felsőház, 2. forduló:MKB-Euroleasing-BVSC - ContiTech-Sze...
... középszakasz:
felsőház, 1. forduló:ZF-Eger - VasasPlaket 15-3 (3-3, 2-0, 4-0, 6-0)

korábban:A-Híd OSC Újbuda - PannErgy-Miskolci Vízilabda Club 10-7 (2-2, 3-2, 3-2, 2-1)FTC-PQS Waterpolo - ContiTech-Szeged-Diapolo 10-10 (2-3, 0-3, 6-2, 2-2)Szolnoki Dózsa-Közgép - MKB-Euroleasing-BVSC 17-5 (3-1, 7-2, 2-1, 5-1)

|...
2017-02-22 21:33:51
Férfi vízilabda ob I - OSC-siker
...
E.ON férfi ob I, középszakasz:
felsőház, 1. forduló:A-Híd OSC Újbuda - PannErgy-Miskolci Vízilabda Club 10-7 (2-2, 3-2, 3-2, 2-1)
korábban:FTC-PQS Waterpolo - ContiTech-Szeged-Diapolo 10-10 (2-3, 0-3, 6-2, 2-2)Szolnoki Dózsa-Közgép - MKB-Euroleasing-BVSC 17-5 (3-1, 7-2, 2-1, 5-1)
később:ZF-Eger - VasasPlaket 20.00
alsóház, 1. forduló:Kaposvári VK - Metalco...
2017-02-22 21:03:40
Férfi vízilabda ob I - Fordulatos mérkőzésen döntetlen a Népligetben
... negyedben már négygólos hátrányban volt, innen fordított, fél perccel a vége előtt azonban a vendégek egyenlítettek.
felsőház, 1. forduló:FTC-PQS Waterpolo - ContiTech-Szeged-Diapolo 10-10 (2-3, 0-3, 6-2, 2-2)
korábban:Szolnoki Dózsa-Közgép - MKB-Euroleasing-BVSC 17-5 (3-1, 7-2, 2-1, 5-1)
később:A-Híd OSC Újbuda - PannErgy-Miskol...
2017-02-22 20:24:41
Férfi vízilabda ob I - Kiütéssel kezdte a Szolnok a középszakaszt
... a négygólos Varga Dénes volt.
felsőház, 1. forduló:Szolnoki Dózsa-Közgép - MKB-Euroleasing-BVSC 17-5 (3-1, 7-2, 2-1, 5-1)
később:FTC-PQS Waterpolo - ContiTech-Szeged-Diapolo 19.00A-Híd OSC Újbuda - PannErgy-Miskolci Vízilabda Club 19.30ZF-Eger - VasasPlaket 20.00

alsóház, 1. forduló:Debreceni VSE-UVSE 18.30PVSK-Mecsek Fűszér...
2017-02-22 19:23:19
1 2 3 ...........38 39 40 41 .....57 58 .....75 76 77
Címkék: FINA Vízilabda, PVSK-Mecsek Fűszért, A-Híd OSC-Újbuda, PannErgy-Miskolci Vízilabda Club, Szolnoki Dózsa-Közgép, FTC-PQS Waterpolo, Nyéki Imre, A-Híd OSC Újbuda, Kaposvári VK, Varga Dénes, Debreceni VSE-UVSE, vége előtt, vendégek egyenlítettek, négygólos Varga, egyenlítettek, középszakaszt, középszakasz, magyarország, euroleasing, népligetben, vasasplaket, tatabányán, hátrányban, fordulatos, mérkőzésen, tatabánya, vízilabda, contitech, waterpolo, vereséget, döntetlen, kiütéssel, kaposvári, debreceni, négygólos, fordított, negyedben, pannergy, felsőház, szolnoki, miskolci, korábban, tizenkét, eredmény, vendégek, győzelem, metalcom, diapolo, alsóház, forduló, szentes, szolnok, fűszért, metalco, azonban, perccel, tabella, szeged, később, közgép, újbuda, fűszér, mecsek, kezdte, góllal, uszoda, miskol, súlyos, maradt, férfi, innen,