Coph Nia - Hymn To Lucifer
2019-01-15 16:44:16
Férfi kézilabda-vb - A magyar válogatott hat góllal legyőzte Katart
...
A két együttes harmadik egymás elleni meccsén a harmadik magyar siker született.
Eredmény, csoportkör, 3. forduló, D csoport:Magyarország-Katar 32-26 (16-11)----------------------------- --Koppenhága, 1500 néző, v.: Nacsevszki, Nikolov (macedónok)
lövések/gólok: 36/32, illetve 43/26
gólok hétméteresből: 3/3, illetve 6/4
kiállítások: 16, illetve 10 perc...
2019-01-14 17:32:40
Férfi kézilabda-vb - A magyar válogatott tíz góllal legyőzte Angolát
...
A két együttes második egymás elleni meccsén a második magyar siker született.
Eredmény, csoportkör, 2. forduló, D csoport:Magyarország-Angola 34-24 (18-8)------------------------------ -Koppenhága, 6000 néző, v.: Kolahouzan, Mousavian Nazhad (irániak)
lövések/gólok: 47/34, illetve 48/24
gólok hétméteresből: 3/3, illetve 3/2
kiállítások: 6, illetve 6 perc...
2019-01-13 20:00:13
Férfi kézilabda-vb - A magyarok döntetlent játszottak Argentínával
...
A két együttes negyedik alkalommal találkozott egymással, három magyar siker után ez volt az első döntetlen.
Eredmény, csoportkör, 1. forduló, D csoport:Magyarország-Argentína 25-25 (13-10)----------------------------- ------Koppenhága, néző, v.: López, Sabroso (spanyolok)
lövések/gólok: 39/25, illetve 44/25
gólok hétméteresből: 5/6, illetve 1/1
kiállítások...
2019-01-11 20:02:53
Magánvéleményre magánválasz
Megalvadt vér - elnapolt történelem - HÍR14 Mosonvármegye, 2018.12.23. - magánvélemény

B.L.: Nyáron röppent föl a hír, hogy a város a lak-
tanya területéért és a mögötte elterülő ingatlanért cserébe meg-
kapja a piarista iskola épületegyüttesét.
S. Zs.: A hír nem nyáron röppent fel, hanem már 2016. 10.21-én írt róla a Kisalföld megyei napilap ...

...
A Nyíregyházi Törvényszék csütörtöki, az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a tényállás szerint 2013 januárjában Sz. Zs. L. megállapodott két ukrán állampolgárral, hogy politikai és közéleti befolyását felhasználva - a kedvezményes honosításhoz szükséges feltételek hiányában is - segítséget nyújt kárpátaljai ukránoknak a magyar állampolgárság megszerzéséhez. Azt ígér...

1 2 3 ................55 56 ........82 83 ........109 110 111
Címkék: Összefogás Párt, Coph Nia, Hymn To Lucifer, Mousavian Nazhad, HÍR14 Mosonvármegye, Julian Huxley, Nyíregyházi Törvényszék, magyar válogatott, magyarok döntetlent, volt Összefogás, harmadik magyar, második magyar, első döntetlen, mögötte elterülő, piarista iskola, állam azért, egyén fejlődését, tényállás szerint, kedvezményes honosításhoz, magyar állampolgárság, épületegyüttesét, aabeiamibawmbeq, magánvéleményre, állampolgárral, állampolgárság, megszerzéséhez, maxresdefault, megállapodott, hétméteresből, mosonvármegye, magánvélemény, közleményében, kedvezményes, magyarország, argentínával, honosításhoz, felhasználva, januárjában, törvényszék, kiállítások, találkozott, electronica, nyíregyházi, befolyással, ingatlanért, magánválasz, területéért, qdxapebiqdw, eljuttatott, kárpátaljai, befolyását, válogatott, kolahouzan, koppenhága, ukránoknak, csoportkör, döntetlent, játszottak, történelem, fejlődését, nacsevszki, alkalommal, feltételek, csütörtöki, összefogás, segítséget, megalvadt, született, kézilabda, döntetlen, spanyolok,