2. Értelem. - arra képesít, hogy a hitigazságokat igazi értelmük szerint fogjuk föl.
3. Jó tanács.- az időszerű teendőink között igazít el, hogy a szeretetből kiindulva tevékenykedjünk;
5. Lelki erősség.- ab...
2019-05-19 16:45:30
Férfi kézilabda BL - A negyeddöntőben búcsúzott a Szeged
...
A párharc első meccsét múlt csütörtökön a Vardar nyerte 31-23-re. A Szeged ötödször szerepelt a BL negyeddöntőjében, de még soha nem sikerült eljutnia az elődöntőig. A 2017-es győztes Vardar harmadszor került a legjobb négy közé.
A veszprémi érdekeltségű, június első hétvégéjén Kölnben sorra kerülő négyes döntő sorsolását jövő kedden rendezik.
Eredmény,
Férfi B...
2019-05-05 21:02:04
Labdarúgó NB I - Góllövőlista
...
15 gólos:
---------Holender (Honvéd), Lanzafame (Ferencváros)

11 gólos:
---------Drazic (Mezőkövesd), Knezevic (Puskás Akadémia), Varga R. (Ferencváros)

10 gólos:
---------M. Scepovic (MOL Vidi FC)

9 gólos:
--------Hahn (Paks), Horváth Z. (Kisvárda), Molnár G. (Puskás Akadémia/Mezőkövesd), Novothny (Újpest)
8 gólos:...
2019-05-04 21:42:24
Labdarúgó NB I - Kétgólos hátrányból felállva mentett pontot a Honvéd Felcsúton
...

OTP Bank Liga, 31. forduló: Puskás Akadémia FC - Budapest Honvéd FC 2-2 (2-1) ------------------------------------ ------------- Felcsút, 1941 néző, v.: Solymosi
gólszerző: Nagy Zs (9.), Knezevic (39. - 11-esből), illetve Holender (40.), Lovric (59.)
sárga lap: Vega (26.), Hegedűs J. (77.)

Puskás:
------ Hegedüs L. - Poór, Hegedűs J., Hadzsiev, ...
2019-05-04 19:11:44
Férfi kézilabda BL - Súlyos szegedi vereség a negyeddöntő első meccsén
...
A két együttes kilencedik alkalommal találkozott egymással tétmeccsen: két döntetlen és egy szegedi győzelem mellett ez volt a Vardar hatodik sikere.
A visszavágót jövő vasárnap rendezik. A négyes döntőre június 1-én és 2-án kerül sor Kölnben.
Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés:Vardar Szkopje (macedón) - MOL-Pick Szeged 31-23 (14-12)------------------...
2019-04-25 21:59:34
...
14 gólos:
11 gólos:
---------Drazic (Mezőkövesd)

10 gólos:
---------Knezevic (Puskás Akadémia), M. Scepovic (MOL Vidi FC), Varga R. (Ferencváros)

9 gólos:
--------Molnár G. (Puskás Akadémia/Mezőkövesd), Novothny (Újpest)
8 gólos:
--------Danilo (Honvéd), Hahn (Paks), H...
2019-04-21 21:47:23
Minden este is imádkozni kell
A keresztyén embernek minden nap este is imádkozni kell

Csak egy nap lefolyása alatt is számlálhatatlan az Isten jótéteménye irántunk. Minden pillantásunk az Isten irgalmának megújulása és újabb jótéteménye, amellyel fenntartja életünket, erőnket és egészségünket, világosít, táplál, erősít, mozgat, oltalmaz, igazgat, segít.
Milyen ostoba hálátlanság és hálátla...
2019-04-16 19:10:39
Gál Éva Emese versei

GÁL ÉVA EMESE VERSEI

Gál Éva Emese (Szatmár, 1955. március 25.) romániai magyar költő, képzőművész.

9 gólos:
--------Knezevic (Puskás Akadémia), Molnár G. (Puskás Akadémia/Mezőkövesd), Novothny (Újpest)
7 gólos:
--------M. Scepovic (MOL Vidi FC)
8 gólos:
--------Danilo (Honvéd), Drazic (Mezőkövesd), Hahn (Paks)
6 gólos:...
2019-03-16 21:32:53
1 2 3 .............506 507 .......760 761 .......1012 1013 1014
Címkék: Labdarúgó NB, Honvéd Felcsúton, Férfi, Puskás Akadémia, Varga, Vidi FC, Horváth, Molnár, Bank Liga, Puskás Akadémia FC, Budapest Honvéd FC, Nagy Zs, Hegedűs, Hegedüs, Férfi Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje, MOL-Pick Szeged, EMESE VERSEI, negyeddöntőben búcsúzott, negyeddöntő első, terem fölöttiek, hitigazságokat igazi, időszerű teendőink, szeretetből kiindulva, hamis tanítástól, párharc első, 2017-es győztes, legjobb négy, veszprémi érdekeltségű, szegedi győzelem, visszavágót jövő, négyes döntőre, keresztyén embernek, uterauugnxbrfjes, negyeddöntőjében, számlálhatatlan, tevékenykedjünk, negyeddöntőben, hitigazságokat, egészségünket, értékeléséhez, góllövőlista, érdekeltségű, pillantásunk, hálátlanság, jótéteménye, szeretetből, képzőművész, ferencváros, csütörtökön, találkozott, visszavágót, negyeddöntő, mezőkövesd, szentlélek, hátrányból, keresztyén, megújulása, fenntartja, elődöntőig, bölcsesség, hozzásegít, harmadszor, hétvégéjén, sorsolását, vízeséssel, tétmeccsen, tanítástól, kilencedik, alkalommal, irgalmának,