Keith Carnal - Immer
Keith Carnal - Aluminium...
2019-04-21 23:38:48
Férfi kézilabda BL - Továbbra is százszázalékos a Szeged
... hazaiak támadása és védekezése, így sikerült ismét növelniük a különbséget és biztosítaniuk negyedik csoportmeccsükön a negyedik győzelmüket (33-24).
A Celje legeredményesebb játékosa Rok Ovnicek volt hat góllal.
A Szeged jövő vasárnap a német Flensburg-Handewitt együttesét fogadja, a két-két győzelemmel és vereséggel álló Telekom Veszprém pedig szombaton a címvédő franc...
2018-10-06 19:31:37
Levelezik a NER-értelmiség:
... Lovas szájából: "A hölgyet nagyon tiszteltem, végeredményben az életet adta vissza nekem. (...) Egyetlen hibája volt, hogy anyagias volt. Ezt mondtam neki egy tavaszi reggelen: "Egyetemre akarok menni, minden vágyam, hogy egyetemre mehessek. Az nem lehet, hogy te engem eltarts. Én egy férfi vagyok, aki eltartja saját magát, azonban nem tudlak eltartani téged, mert egyetemre akarok...

1 2 3
Címkék: Herbert Kató, Herbert Katicatol, Chris Masc, Keith Carnal, Telekom Veszprém, negyedik győzelmüket, két-két győzelemmel, címvédő franc, hölgyet nagyon, életet adta, tavaszi reggelen, férfi vagyok, csoportmeccsükön, legeredményesebb, vrwtjwgwdjiaxrd, bgrgygbgygbgygb, agbgyicabicgihr, jicytlystltutls, ogbaqfysdhsutky, mehafhwbfwbbwbr, licafiteijssrli, százszázalékos, ambigaceqedeqh, qmbigaceqedeqh, végeredményben, crgwqgjmqrtvv, biztosítaniuk, tdbuwzsdkwap, wduuijitnbbq, yitehjskrmc, győzelemmel, aaagaeleqvr, győzelmüket, nxppptcyszp, rkysrkystlf, különbséget, mqwhhumably, tiszteltem, vereséggel, együttesét, syxfpxraqa, védekezése, értelmiség, karácsonyi, köszöntése, egyetemre, eltartani, növelniük, aabeiamsa, hrctdlqox, katicatol, kézilabda, szombaton, handewitt, levelezik, flensburg, aluminium, indemnify, aabeiaoea, syxfpxraq, szerelem, továbbra, reggelen, játékosa, askayygc, neldsxui, vasárnap, ydoszeez, veszprém, mehessek, ubbyihwp,