Labdarúgó NB I - Először nem született gól az Újpest és a ZTE meccsén
...
OTP Bank Liga, 10. forduló:Újpest FC-Zalaegerszeg 0-0--------------------------Illovsz ky Rudolf Stadion, 2619 néző, v.: Karakó
sárga lap: Stieber (74.), Mitrovic (91.)
Újpest:
-------Banai - Pauljevic, Ristevski, Heris, Balázs B. (Burekovic, a szünetben) - Sankovic - Nwobodo (Koszta, 79.), Zsótér, Onovo, Simon K. (Bjarnason, 60.) - Feczesin
...
OTP Bank Liga, 31. forduló: Debreceni VSC-Kisvárda Master Good 1-3 (1-0)------------------------------- ------------ Debrecen, 3500 néző, v.: Bogár
gólszerzők: Szécsi (40.), illetve Grozav (55., 74., az elsőt tizenegyesből), Horváth Z. (95.)
sárga lap: Ferenczi (55.), Kusnyír (85.), illetve Beriosz (50.), Felipe (67.), Karaszjuk (76.), Cukalasz (90.)
DVSC:...
2019-05-04 19:02:26
Labdarúgó NB I - Kisvárda-siker a kiesési rangadón
...
A bennmaradást illetően egyre kilátástalanabb helyzetbe kerülő hazaiak már öt meccs óta nyeretlenek, a vendégek pedig az utóbbi négy találkozójukon harmadik győzelmükkel elkerültek a kieső helyről.

OTP Bank Liga, 19. forduló:Szombathelyi Haladás-Kisvárda Master Good 0-1 (0-0)------------------------------- --------------------Szombathely, 2512 néző, v.: Bogár
g...
2019-02-02 21:55:11
Labdarúgó NB I - Szeptember óta először nyert a Kisvárda
...
A hazai csapat szeptember 15-e óta először tudott nyerni, azóta hat vereség és egy döntetlen volt a mérlege, míg a Puskás Akadémia ebben az idényben továbbra is nyeretlen idegenben.
OTP Bank Liga, 16. forduló:Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC 1-0 (1-0)------------------------------- ------------------Kisvárda, 1090 néző, v.: Iványi
gólszerző: Horváth Z. (35.)...
2018-12-01 19:12:24
Labdarúgó NB I - Kisvárdán nyert a Mezőkövesd
...
A vendégek - három döntetlen és egy kudarc után - ebben az idényben először gyűjtötték be a három pontot idegenben, egyúttal három forduló óta veretlenek, a Kisvárda viszont sorozatban harmadszor maradt alul.
OTP Bank Liga, 11. forduló:Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2 (1-0)------------------------------- -------------------Kisvárda, 1910 néző, v.: Iványi
...
2018-10-20 19:09:28
Labdarúgó NB I - Sima hazai győzelemmel folytatódott a Paks jó sorozata
...
A hazai csapat sorozatban hetedik bajnoki mérkőzésén maradt veretlen, ezek közül négyen mind a három pontot begyűjtötte.
OTP Bank Liga, 10. forduló:Paksi FC-Kisvárda Master Good 4-1 (3-1)------------------------------- --------Paks, 800 néző, v: Radványi
gólszerzők: Hahn (15.), Remili (18.), Gévay (42., 92.), illetve Horváth Z. (30.)
sárga lap: Egerszegi (38.), ...
2018-10-06 19:11:20
Labdarúgó NB I - Hátrányból fordított és nyert otthon a Debrecen
...
OTP Bank Liga, 9. forduló: Debreceni VSC-Kisvárda FC 3-1 (0-1)------------------------------- ---- Debrecen, 2826 néző, v: Kassai
gólszerzők: Takács T. (55., 84.), Barna (66.), illetve Horváth Z. (9.)
sárga lap: Csősz (33.), Szécsi (76.), illetve Vári (8.), Lucas (11.), Misic (38.), Horváth Z. (45.), Protic (51.), Ene (81.)
DVSC:
-----Nagy S. - Kusnyír,...
2018-09-29 19:09:40
Labdarúgó NB I - Az FTC továbbra sem vesztett, a Kisvárda pedig nem szerzett pontot
...
Ezzel az éllovas vendég fővárosiak továbbra is százszázalékosak, míg az újonc kisvárdaiak - akik mintegy hatvan percet emberhátrányban, ebből tízet kettővel kevesebben játszottak -, a mezőnyben egyedüliként még mindig nem szereztek pontot és gólt sem.
A hazaiakat a távozott Kondás Elemér vezetőedző korábbi segítői, Erős Gábor és Kocsis János készítették fel a találkozóra...
2018-08-11 21:45:26
1 2 3 6 7 9 10 11 12 13
Címkék: Lackfi János, Labdarúgó NB, LACKFI JÁNOS VERSEI, Bank Liga, Újpest FC-Zalaegerszeg, Rudolf Stadion, Balázs, Simon, Debreceni VSC-Kisvárda Master Good, Horváth, Szombathelyi Haladás-Kisvárda Master Good, Puskás Akadémia, Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC, Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC, Paksi FC-Kisvárda Master Good, Debreceni VSC-Kisvárda FC, Takács, Kondás Elemér, Erős Gábor, Kocsis János, kiesési rangadón, elsőt tizenegyesből, bennmaradást illetően, vendégek pedig, utóbbi négy, kieső helyről, hazai csapat, döntetlen volt, idényben továbbra, kudarc után, idényben először, három pontot, éllovas vendég, újonc kisvárdaiak, mezőnyben egyedüliként, távozott Kondás, százszázalékosak, emberhátrányban, ogxaqgyslicutls, kilátástalanabb, qmbigaceqedeqh, találkozójukon, tizenegyesből, egyedüliként, szombathelyi, folytatódott, zalaegerszeg, győzelmükkel, bennmaradást, kisvárdaiak, szombathely, debrecenben, begyűjtötte, készítették, nyeretlenek, győzelemmel, találkozóra, hátrányból, szeptember,