Jégkorong Erste Liga - Könnyedén nyert Brassóban a Csíkszereda
... DEAC

9...
2019-10-07 20:52:22
Jégkorong Erste Liga - Első vereségét szenvedte el a Csíkszereda
... debreceniek a 41. percben két gólt szereztek, a 46. percben pedig már hárommal vezettek. A csíki együttes nyolc győzelem után kapott ki.
A címvédő FTC kiütéses győzelmet aratott a Hokiklub Budapest felett, a Fehérvári Titánok hosszabbítás utánkerekedett vendéglátója, a Vasas fölé.
Eredmények:Sport Club Csíkszereda (román)-DEAC 0-3 (0-0, 0-0, 0-3)Schiller-Vasas HC - Fehér...
2019-10-06 20:42:09
Jégkorong Erste Liga - Nem bírt a Gyergyóval a Hokiklub
...

Eredmények (a liga honlapjáról):Hokiklub Budapest-Gyergyói HK (román) 1-2 (0-0, 1-1, 0-1)
korábban:Corona Brasov (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 9-2 (3-0, 5-1, 1-1)
A tabella: 1. FTC-Telekom

106 2 1 147-2023 pont 2. Sport Club Csíkszereda
85 3 - -41-2121 3. Corona Brasov

96 - 1 241-2519 4. Dunaújvárosi Acélbi...
2019-10-05 20:22:51
Jégkorong Erste Liga - Simán nyert otthon az Újpest
...
A találkozó a jégcsarnok hanghibája miatt 45 perc csúszással kezdődött.

Eredmények (a liga honlapjáról):UTE-Hokiklub Budapest 5-1 (1-1, 3-0, 1-0) Fehérvári Titánok-Gyergyói HK (román) 4-3 (2-1, 1-1, 1-1)
korábban: SC Csíkszereda (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 5-3 (1-0, 3-2, 1-1) Corona Brasov (román)-DEAC 3-1 (1-0, 2-0, 0-1) Schiller-Vasas HC - FTC-Telek...

Jégkorong Erste Liga - Először nyert a Gyergyószentmiklós
... regionális sorozatban, így már az UTE az egyetlen nyeretlen a mezőnyben.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Gyergyói HK (román)-Újpesti TE 5-3 (1-0, 0-3, 4-0)SC Csíkszereda (román)-Hokiklub Budapest 7-1 (1-1, 2-0, 4-0)

43 1 - - 20- 711 pont 2. SC Csíkszereda

42 2 - - 21-1010 3. Dunaújvárosi Acélbikák 33 - - - 15- 4...
2019-09-21 20:02:57
Jégkorong Erste Liga - Nyert a címvédő FTC és a Vasas
... (román) 4-3 (1-1, 3-1, 0-1)
korábban:Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC 4-1 (1-0, 0-0, 3-1)Sport Club Csíkszereda (román)-UTE 4-3 (1-1, 1-1, 1-1, 1-0), hosszabbítás utánGyergyói HK (román)-Hokiklub Budapest 2-1 (0-0, 0-0, 1-1, 1-0), h. u.
A tabella: 1.FTC-Telekom

4 3 1 - - 20-711 pont 2.Dunaújvárosi Acélbikák
3 3 - - - 15-4 9 3.Sport Club Csíkszered...
2019-09-20 20:52:09
1 2 3 .8 9 10 12 13 15 16 17
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, Sport Club Csíkszereda, Schiller-Vasas HC, Hokiklub Budapest-Gyergyói HK, Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbi, UTE-Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok-Gyergyói HK, Gyergyói HK, Dunaújvárosi Acélbikák, Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC, Sport Club Csíkszered, csíki együttes, liga honlapjáról, jégcsarnok hanghibája, egyetlen nyeretlen, szövetség honlapjáról, hosszabbításban, utánkerekedett, dunaújvárosi, utángyergyói, hosszabbítás, vendéglátója, csíkszereda, debrecenben, honlapjáról, debreceniek, regionális, eredmények, csíkszered, sorozatban, gyergyóval, hanghibája, jégcsarnok, csúszással, jégkorong, könnyedén, szenvedte, szövetség, szereztek, vereségét, acélbikák, brassóban, kezdődött, találkozó, fehérvári, idegenben, győzelmet, mezőnyben, nyeretlen, hokiklub, egyetlen, gyergyói, budapest, schiller, kiütéses, korábban, győzelem, debrecen, vezettek, hárommal, együttes, címvédő, tabella, telekom, titánok, percben, újpesti, győzött,