Koronavírusos a Veszprém világbajnok átlövője - kézilabda
... Eurokupa első fordulójában, Maqueda...
2020-11-11 14:41:23
Férfi kézilabda BL - A Veszprém visszavágott a svéd bajnoknak
... 36-27 (20-14)----------------------------- -------------------------a Veszprém gólszerzői: Tönnesen 8, Nenadic 5, Nilsson, Mahé 4-4, Manaszkov, Strlek, Mackovsek 3-3, Gajic 2, Nagy L., Balgotinsek, Jamali, Lékai 1-1
A hazaiak keretéből ezúttal René Toft Hansen és Gasper Marguc maradt ki taktikai okok miatt. A lelátón a legfanatikusabb veszprémi szurkolók szektora a kezdés pill...
2018-11-17 23:04:30
Férfi kézilabda BL - Edzőváltás után győzött a Veszprém
... Veszprém 28-29 (16-15)----------------------------- ---------------------------a Veszprém gólszerzői: Strlek 6, Ilic, Nilsson 5-5, Gajic 4, Mackovsek 3, Lékai, Nenadic 2-2, Tönnesen, Balgotinsek 1-1
A Veszprém meccskeretéből ezúttal is Gasper Marguc, Jamali Iman és Ligetvári Patrik maradt ki.
A vendégek gyors és hatékony ellentámadásaiknak köszönhetően a hetedik percben v...
2018-10-06 17:01:05
1
Címkék: Nagy, René Toft Hansen, Gasper Marguc, Jamali Iman, Ligetvári Patrik, svéd bajnoknak, hazaiak keretéből, legfanatikusabb veszprémi, kezdés pill, vendégek gyors, hetedik percben, legfanatikusabb, meccskeretéből, koronavírusos, visszavágott, köszönhetően, fordulójában, világbajnok, balgotinsek, edzőváltás, gólszerzői, kézilabda, mackovsek, manaszkov, keretéből, szurkolók, veszprémi, bajnoknak, ligetvári, veszprém, szektora, taktikai, tönnesen, vendégek, hatékony, átlövője, eurokupa, nilsson, hazaiak, ezúttal, nenadic, maqueda, győzött, percben, hetedik, lelátón, kezdés, patrik, strlek, gasper, marguc, jamali, maradt, hansen, gyors, gajic, férfi, miatt, lékai,