Konkoly Csaba távozott a Metzingen edzői posztjáról
...
A 46 éves tréner - aki következő idényben a Gyöngyös férficsapatának vezetőedzője lesz - február közepén jelentette be, hogy az idény végén nem hosszabbítja meg a szerződését, de mivel csapata a legutóbbi nyolc tétmérkőzéséből hatot elveszített és csak kettőt nyert meg, Rott Ferenc, a klub magyar ügyvezetője azonnali hatállyal szerződést bontott vele.
A klub sajtóközlemé...
2017-04-26 17:14:05
Női kézilabda EHF Kupa - Otthon kapott ki a Fehérvár
...
A két csapat sokáig fej-fej mellett haladt, ám végül a vendégek a hajrában felőrölték a székesfehérvári együttest.
Az Alba Fehérvár jövő vasárnap a zárófordulóban az eddig pont nélkül álló német HC Leipzig együttesét fogadja.
Eredmény:
EHF Kupa, nők, csoportkör, 5. forduló, B csoport:Alba Fehérvár-Kubany Krasznodar (orosz) 24-31 (11-11)
A csoport állása: 1...
2017-02-04 19:03:07
Női kézilabda EHF Kupa - Újabb fehérvári döntetlen
...
Eredmény:
EHF Kupa, nők, csoportkör, 4. forduló, B csoport:Brest Bretagne(francia)-Alba Fehérvár KC 21-21 (7-11)
A csoport állása: 1. Kubany Krasznodar (orosz) 6 pont (117-104), 2. Brest Bretagne 6 (107-82), 3. Alba Fehérvár 4, 4. HC Leipzig (német)
0 A székesfehérváriak egy héttel ezelőtt hazai pályán is döntetlent játszottak francia riválisukkal.
Négy kv...
2017-01-29 18:52:35
Női kézilabda EHF Kupa - Fölényes érdi győzelem a Byasen ellen
...
A magyar együttes múlt szombaton héttel kapott ki, ezért volt fontos, hogy ezúttal legalább nyolccal nyerjen, mert így egy esetleges összevetésben, pontazonosság esetén megelőzi majd a norvég együttest.

Eredmény:
EHF Kupa, nők, csoportkör, 4. forduló, C csoport:Érd-Byasen Trondheim (norvég) 34-22 (15-12)----------------------------- ------------
A magyar c...
2017-01-29 17:22:43
Női kézilabda EHF Kupa - Fehérvári döntetlen a Brest ellen
...
Eredmény:
csoportkör, 3. forduló, B csoport: Alba Fehérvár KC-Brest Bretagne (francia) 25-25 (14-15)----------------------------- --------------------
A fehérváriak az első csoportkörben kikaptak öt góllal az orosz Kubany Krasznodar vendégeként, majd 34-21-re nyertek Lipcsében.
A harmadik meccs félidejében még az ellenfél vezetett, aztán a hajrá izgalmasan alaku...
2017-01-22 15:52:45
Női kézilabda EHF Kupa - Fölényesen győzött az Érd
...
A magyar csapat - mely egy hete három góllal kikapott a Rosztov-Don vendégeként - különösen a második félidőben remekelt, s az addig egygólos előnyéhez még hetet tett hozzá.
EHF Kupa, nők, csoportkör, 2. forduló:
------------------------------------ --
C csoport:Érd-SG BBM Bietigheim (német) 35-27 (17-16)
A csoport tagja még a norvég Byasen és az orosz Ros...
2017-01-15 18:12:42
Női kézilabda EHF Kupa - Fehérvári siker született Lipcsében
...
Eredmény, EHF Kupa, nők, csoportkör, 2. forduló, B csoport: HC Leipzig (német)-Alba Fehérvár KC 21-34 (8-14)------------------------------ -------------------
A fehérváriak az első csoportkörben kikaptak öt góllal az orosz Kubany Krasznodar vendégeként. A négyes tagja még a francia Brest Bretagne, amely az Alba Fehérvár előtt az első helyen áll.
Négy kvartettben zaj...
2017-01-14 19:53:36
Női kézilabda EHF Kupa - Az Érd is kikapott Oroszországban
...
A magyar csapat három góllal maradt alul a Rosztov-Don vendégeként.
EHF Kupa, nők, csoportkör, 1. forduló:
C csoport:Rosztov-Don (orosz)-Érd 27-24 (16-11)
A csoport tagja még a német Bietigheim és a norvég Byasen.
korábban:
B csoport: Kubany Krasznodar (orosz)-Alba Fehérvár KC 31-26 (18-8)
A csoport tagja még a német HC Leipzig és a francia Brest...
2017-01-07 16:52:42
Női kézilabda EHF Kupa - Ötgólos fehérvári vereség Oroszországban
...
A hazaiak a félidőben már tíz góllal is vezettek, de a magyar együttesnek a folytatásban sikerült faragnia hátrányából.
A B csoportnak még a német HC Leipzig és a francia Brest Bretagne a tagja, az első két helyezett jut majd a negyeddöntőbe.
később:...
2017-01-07 16:02:32
Labdarúgó Magyar Kupa - Továbbjutott a Gyirmót
...
Az NB I-es csapatok közül korábban a Debrecen és a Paks, szerdán kora délután pedig a Videoton FC, az MTK és a Haladás elbúcsúzott a kupasorozattól.
Magyar Kupa, 8. forduló (a 16 közé jutásért):
------------------------------------ ---------Kecskeméti LC (megyei I.)-Gyirmót FC 0-2 (0-2)
korábban:Érdi VSE (III.)-Swietelsky Haladás 3-3 (1-0, 2-2, 3-2), tizenegyese...
2016-11-30 18:15:34
1 2
Címkék: Konkoly Csaba, Labdarúgó Magyar Kupa, Rott Ferenc, Alba Fehérvár, Alba Fehérvár-Kubany Krasznodar, Brest Bretagne, Fehérvár KC, Kubany Krasznodar, Érd-Byasen Trondheim, Alba Fehérvár KC-Brest Bretagne, Érd-SG BBM Bietigheim, Videoton FC, Magyar Kupa, Érdi VSE, idény végén, legutóbbi nyolc, klub magyar, klub sajtóközlemé, hajrában felőrölték, székesfehérvári együttest, eddig pont, csoport állása, héttel ezelőtt, magyar együttes, esetleges összevetésben, norvég együttest, első csoportkörben, orosz Kubany, harmadik meccs, ellenfél vezetett, hajrá izgalmasan, magyar csapat, hete három, második félidőben, addig egygólos, csoport tagja, norvég Byasen, négyes tagja, francia Brest, első helyen, német Bietigheim, magyar együttesnek, folytatásban sikerült, férficsapatának, székesfehérvári, tétmérkőzéséből, oroszországban, kupasorozattól, zárófordulóban, összevetésben, negyeddöntőbe, pontazonosság, csoportkörben, riválisukkal, továbbjutott, vezetőedzője, folytatásban, hosszabbítja, sajtóközlemé, vendégeként, félidejében,