ÖTVENEGY ESZTENDŐS KORÁBAN ELHUNYT CSOLLÁNY SZILVESZTER OLIMPIAI BAJNOK TORNÁSZ

51 éves korában elhunyt Csollány Szilveszter. Az olimp...
2022-01-25 19:00:53
Isten veled Bajnok!

Ötvenegy éves korában elhunyt Csollány Szilveszter olimpiai, világ- és Európa-bajnok tornász. Hosszú betegség után, szervezete ma feladta a harcot. Emlékezzünk rá legnagyobb diadalával, a Sydney Olimpián aranyat érő gyűrűgyakorlatával

2022-01-24 20:55:43
Véget ért a tokiói olimpia

VÉGET ÉRT A TOKIÓI OLIMPIA

A magyar küldöttség hat arany, hét ezüstöt és hét bronzérmet szerzett.

A tokiói Olimpia...
2021-08-08 20:30:18
25 év leggazdagabb éremesőjét köszönhetjük a magyar sportol

25 ÉVE NEM SZERZETT MAGYARORSZÁG ANNYI ÉR...
2021-08-07 20:15:41
Pályaválasztás
Előszó

Mindannyiunk fejében megfordult már a kérdés: Mihez kezdjek magammal? Még precízebben: Milyen hivatást rendelt el nekem Isten, milyen karriert, munkát szánt nekem?
Amikor ezen a kérdésen morfondírozunk, hajlamosak vagyunk zsákutcába jutni, avagy konkrétan megkérdőjelezni bizonyos mentálisan tapintható ajtók bizonyosságát - vagy egyáltalán nincs ö...

Műsor előzetes felvételről lett leadva.
2021.01.11-én hétfőn virtuális formában díjazták a 63. M4 Sport.
A 63. alkalommal rendezett szavazás győzteseit az M4 Sport-Az Év sportolója gálán, a Nemzeti Színházban hirdették ki, a díjátadóra a koronavírus-járvány miatt nézők nélkül került sor.

- E-sportolója: Bereznay Dániel, aki 21 éves a Forma-1 autóversenyzője....
2021-01-11 22:48:30
Az M4 sport olvasóinál labdarúgó lett az Év sportolója
Az m4sport.hu szavazásán a legnagyobb fölényű győzelem az egyéni sportágak csapatversenyeiben volt, míg a legszorosabb versenyt az Év edzője szavazása hozta.
Nagyobb kép
..............
2021-01-11 15:42:08
1 2 3 .......................71 ...........106 107 ...........141 142
Címkék: Csollány Szilveszter, MAGYAROK AZ OLIMPIÁN, SIKEREI SZÁMOKBAN, ÖTVENEGY ESZTENDŐS KORÁBAN ELHUNYT CSOLLÁNY SZILVESZTER OLIMPIAI BAJNOK TORNÁSZ, Sydney Olimpián, VÉGET ÉRT TOKIÓI OLIMPIA, SZERZETT MAGYARORSZÁG ANNYI ÉR, AKIKRE BÜSZKÉK LEHETÜNK, Sport-Az Év, Nemzeti Színházban, Bereznay Dániel, olimpián &#8211, tokiói olimpia, magyar sportol, magyar küldöttség, tokiói Olimpia, kérdésen morfondírozunk, expornós tornásznő, pikáns fotóiból, legnagyobb fölényű, egyéni sportágak, legszorosabb versenyt, megkérdőjelezni, autóversenyzője, pályaválasztás, morfondírozunk, bizonyosságát, leggazdagabb, legszorosabb, magyarország, köszönhetjük, mindannyiunk, zsarolasert, szilveszter, emlékezzünk, koronavírus, zsarolásért, felvételről, precízebben, alkalommal, győzteseit, sportolója, küldöttség, szavazásán, bronzérmet, legnagyobb, színházban, díjátadóra, éremesőjét, olvasóinál, szervezete, diadalával, mentálisan, megfordult, hírmorzsák, egyáltalán, hajlamosak, zsákutcába, tapintható, börtönben, sportágak, konkrétan,