Női kosárlabda EK - Újabb ceglédi vereség
... álló magyarok ellen.
A mostani mérkőzésen a nagyszünetben még négy ponttal a Cegléd vezetett, a második félidőben azonban a franciák a maguk javára fordították az összecsapást.
A ceglédiek csoportjuk harmadik helyén állnak.
Eredmény (a nemzetközi szövetség honlapjáról):
4. forduló, G csoport:Ceglédi EKK-Landes (francia) 59-76 (22-16, 13-15, 13-20, 11-25)
...
A találkozón döntőnek bizonyult, hogy a végig mezőnyfölényben lévő spanyolok az első és a harmadik negyedben ceglédi ellenfelük fölé nőttek.
A Girona három győzelemmel áll a G csoportban, a Ceglédnek egy sikere mellett két veresége van.
A ceglédiek a következő fordulóban jövő csütörtökön azt a francia Basket Landes együttesét fogadják, amelytől az első fordulóban id...
2017-10-26 21:04:37
Női kosárlabda EK - Franciaországi vereséggel kezdett a Cegléd és a Győr
... vége előtt két másodperccel értékesített francia büntető döntötte el.

Eredmények, 1. forduló (a nemzetközi szövetség honlapja alapján):
G csoport:Basket Landes (francia)-Ceglédi EKK 70-69 (18-14, 18-20, 12-18, 22-17)
J csoport:Saint-Amand (francia) - CMB Cargo Uni Győr 77-70 (11-18, 19-13, 30-15, 17-24)

Női kosárlabda EK - Hazai vereséggel rajtolt a Miskolc
... Miskolc-Carolo Basket (francia) 58-68 (11-17, 17-17, 13-13, 17-21)
...
2017-10-11 19:23:50
1
Címkék: Ceglédi EKK-Landes, Basket Landes, Cargo Uni Győr, Atomerőmű KSC Szekszá, Aluinvent DVTK Miskolc-C, Miskolc-Carolo Basket, mostani mérkőzésen, második félidőben, maguk javára, ceglédiek csoportjuk, nemzetközi szövetség, találkozón döntőnek, végig mezőnyfölényben, harmadik negyedben, sikere mellett, következő fordulóban, francia Basket, első fordulóban, mezőnyfölényben, franciaországi, nagyszünetben, értékesített, összecsapást, másodperccel, honlapjáról, csütörtökön, győzelemmel, fordították, kosárlabda, vereséggel, szekszárdi, csoportban, ellenfelük, harmadszor, mérkőzésen, csoportjuk, nemzetközi, találkozón, eredmények, fordulóban, együttesét, félidőben, atomerőmű, negyedben, szövetség, ceglédiek, ceglédnek, következő, idegenben, aluinvent, spanyolok, nyitányon, bizonyult, veresége, honlapja, korábban, harmadik, franciák, eredmény, döntötte, amelytől, fogadják, döntőnek, vezetett, magyarok, miskolc, vereség, rajtolt, forduló, alapján, csoport,