USA- Hollandia 2:0
.............
2019-07-07 19:40:13
Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es ...
Labdarúgás: Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es válogatott.
Harmadik csoportmérkőzését is megnyerte a magyar válogatott az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokságon. Preisinger Sándor szövetségi edző együttese egygólos hátrányból verte 3-2-re az oroszokat, így százszázalékos teljesítménnyel jutott a negyeddöntőbe.
A magyar válogatott ...
2019-05-11 08:10:48
Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok
Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok voltak az eredmények.
- Spanyolország - Oroszország 1:1 Büntetők rúgása után 3:4 lett. Oroszország jutott tovább.
A meccs során egy rendkívül érdekes adat látott napvilágot: a spanyolok több mint ezerszer passzoltak a 120 perc alatt egymáshoz, amellyel világrekordot állítottak fel.

- Horvátország - Dánia...
2018-07-02 10:12:20
1 2 3 4 5 6 7
Címkék: Bodó János, Férfi Labdarúgó-világbajnokságok, Férfi Labdarúgó, BODÓ JÁNOS VERSEI, USA- Hollandia, Preisinger Sándor, magyar válogatott, írországi U17-es, meccs során, rendkívül érdekes, spanyolok több, világbajnokságok, teljesítménnyel, százszázalékos, negyeddöntőbe, spanyolország, világrekordot, horvátország, virágcsokrok, negyeddöntős, szakaszában, oroszország, bajnokságon, ismertetése, bajnokságok, eredményei, eredmények, állítottak, labdarúgás, passzoltak, preisinger, bazsarózsa, válogatott, hátrányból, mérkőzések, szövetségi, napvilágot, labdarúgó, megnyerte, együttese, oroszokat, rendkívül, írországi, wikipédia, egymáshoz, hollandia, spanyolok, párbajok, büntetők, vasárnap, egygólos, ezerszer, amellyel, harmadik, olimpia, érdekes, büntető, összes, magyar, labdar, versei, európa, voltak, sándor, tavasz, tovább, jutott, rúgása, látott, csapat, verte,