Hódeszka ob - Szigeti Viktor és Gyarmati Anna a bajnok szabadstílusban
... style-ban (trükkös akadályverseny) egyformán Szigeti és Gyarmati diadalmaskodott, míg párhuzamos óriás-műlesiklásban a férfiaknál Pátkay Marcell, a nőknél pedig Viszlay Vanda nyert. Utóbbi krosszban is legyőzhetetlennek bizonyult, a szakág férfi mezőnyében pedig Sümegi Péteré lett a bajnoki cím.
Murauban ezen a pályán jövő januárban szabadstílusú világbajnokságot rendeznek a ...
2014-03-18 11:22:28
Bajnokkal erősödött az egyetlen hazai profi hegyikerékpáros klub
... elérniük.
"Hat bajnoki címet nyertünk 2010 és 2012 között, ráadásul Parti András és Juhász Zsolt az első száz között van a világranglistán - mondta Bogár Gábor. - Ők a maguk területén, krosszban továbbra is ugyanúgy versenyeznek, a 2016-os riói olimpia pedig mindkettejük számára elérhető cél."
A csapatvezető hozzátette, Vígh Zoltánt azért is igazolták le, mert Szatmáry A...

Kedd 23:41Összeírták az építőcégeket

Kedd 23:38Nem engedték a Berlinaléra az iráni rendezőt ...
2010-02-17 15:13:22
1
Címkék: Szigeti Viktor, Gyarmati Anna, Pátkay Marcell, Viszlay Vanda, Sümegi Péteré, Parti András, Juhász Zsolt, Bogár Gábor, Vígh Zoltánt, Szatmáry, bajnok szabadstílusban, egyetlen hazai, férfiaknál Pátkay, nőknél pedig, szakág férfi, pályán jövő, első száz, maguk területén, 2016-os riói, csapatvezető hozzátette, hokitorna nyitányán, iráni rendezőt, világbajnokságot, legyőzhetetlenek, hegyikerékpáros, szabadstílusban, világranglistán, diadalmaskodott, akadályverseny, szabadstílusú, műlesiklásban, csapatvezető, mindkettejük, versenyeznek, építőcégeket, berlinaléra, összeírták, férfiaknál, hozzátette, mezőnyében, párhuzamos, krosszban, bizonyult, egyformán, nyitányán, igazolták, hokitorna, rendeznek, januárban, erősödött, bajnokkal, területén, született, ugyanúgy, ráadásul, nyertünk, továbbra, elérniük, murauban, elérhető, szatmáry, egyetlen, hódeszka, koreaiak, gyarmati, sarkazás, rendezőt, engedték, amerikai, kanadai, zoltánt,