Az igazság az utcán ment és ordított
... elhaladt egyik asztal mellett a pörkölt hallal, valami kappadóciai haj...
2021-05-26 20:28:49
A Varázsolás
... lidércre, amikor az óbégatásábul kihallja, hogy akit üt az bizony Piri, aki az életéért könyörög, mer azt hitte, valami nádibetyárok támadták meg az északába.
Gondolhassátok, vót ám kavarodás, de a végére minden jó lett, s a telihold lett tanúja, hogy egy jó kis lazsnakolás után Jóska végre megkérte feleségnek a Pirit.
Akárhogyis de bevált a varázsolás!
-Jaj de sz...
2021-02-28 15:59:08
Ha néha kiszállsz a körforgásból, vissza tudsz majd úgy lépni, hogy eg...
2020-10-09 09:22:11
Sohonyai Attila versei
... Ákos)

JÓ VELED, JÓ MELLETTED

Keresem hol a c...
2020-01-03 18:30:22
Egyszer mindenkinek nyílnak a virágok...

... reménykedhet.
Sleisz Gabriella (65 kg) is a selejtezőben kezdett, mégpedig Elisz Manolovával. Eleinte kevés volt az aktivitás, az azeri 1-0-s előnybe került, majd két perccel a vége előtt egy kavarodás után 2-2 állt az eredményjelzőn. Videózás után azonban a magyar birkózó pontjait elvették, Manolova pedig kapott kettőt, így már 3-0-ra vezetett. A folytatásban Sleisz igyekeze...
2018-05-03 11:51:26
Labdarúgó NB I - Az éllovas Ferencváros legyőzte a címvédő Honvédot
... ünnepelhettek, mivel Böde egy beívelést a léc alá vágott, majd a szünet előtt Blazic hasonló helyzetből volt eredményes.
Fordulás után elállt a havazás, és szépített a Honvéd: egy kapu előtti kavarodás végén Eppel volt szemfüles. A 70. percben Lanzafame büntetőből nem tudott egyenlíteni, majd fokozatosan csökkent az iram, s a hajrában Böde újabb találata megpecsételte a vendé...
2018-02-24 21:33:15
A Hunnia-ügy egyik vádlottjának története
Eddig úgy éreztem nem kell megosztanom az alábbiakat nyilvánosan, de úgy gondolom, most már muszáj.

vádlottak az ítélethozatalra várva

Lassan itt a karácsony és mindenki elmélyül, készülődik,...
2017-12-07 21:17:36
1 2 3 ...11 12 ..17 18 .22 23 24
Címkék: Csukás István, Sohonyai Attila, Birkózó Eb, Barka Emese, Labdarúgó NB, Sleisz Gabriella, Elisz Manolovával, utcán ment, éllovas Ferencváros, címvédő Honvédot, nyár ingó, pörkölt hallal, óbégatásábul kihallja, bizony Piri, életéért könyörög, végére minden, telihold lett, selejtezőben kezdett, azeri 1-0-s, vége előtt, kavarodás után, magyar birkózó, folytatásban Sleisz, szünet előtt, kapu előtti, hajrában Böde, alábbiakat nyilvánosan, ítélethozatalra várva, itelethozatalra, ítélethozatalra, eredményjelzőn, gondolhassátok, ünnepelhettek, megpecsételte, óbégatásábul, virágmondóka, vádlottjának, körforgásból, nádibetyárok, folytatásban, reménykedhet, selejtezőben, manolovával, békatutajon, feldolgozni, wiaugxogrvi, nyilvánosan, ferencváros, jfugclcbgas, megosztanom, mindenkinek, egyenlíteni, kappadóciai, lazsnakolás, fokozatosan, készülődik, csavarodik, varázsolás, alábbiakat, nehézszagú, átgondolni, büntetőből, eredményes, helyzetből, feleségnek, akárhogyis, aaaaaaaaan, kavarodás, aktivitás, karácsony, kavarodik,