Női röplabda Eb - Búcsúztak a hollandok, elődöntősök az olaszok
... szerdai összecsapás mindössze 78 percig tartott. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a törökök négyes ütő poszton szereplő röplabdázója, Hande Baladin, illetve a hollandok feladóátlója, Lonneke Slöetjes volt, mindketten 16-16 pontot szereztek.
A másik koraesti találkozón, Lódzban a tavalyi vb-n ezüstérmes olaszok nagy csatát vívtak az oroszokkal, de végül hátrányból fordítva...
2019-09-04 20:22:52
Női röplabda Eb - Vereséggel búcsúzott a magyar válogatott
...
A belga Jan De Brandt irányította nemzeti csapat egy győzelemmel és négy vereséggel csoportja ötödik helyén végzett.
Eredmény, C csoport:Magyarország-Hollandia 0-3 (-17, -13, -15)-------------------------------- ----------Magyarország:Sándor R. 2, Nagy E. 1, Bokorné 3, Szakmáry 5, Pekárik 3, Tálas, csere: Tóth F. (liberó), Bleicher 3, Dékány 3, Török 1, Gyimes 1, Miklai 5...
2019-08-29 20:22:59
Női röplabda Eb - Ismét három szettben győztek a hollandok
... azeriek fölé.
A két együttes 2017-ben az elődöntőben találkozott, akkor a hollandok 3-2-re tudtak győzni.
A vasárnapi mérkőzés legeredményesebb játékosa a hollandok feladóátlója, Lonneke Slöetjes volt 18 ponttal.
A magyar bajnok Vasas centere, az azeri Ayshan Abdulazimova 3 pontig jutott.
Az egy-egy győzelemmel és vereséggel álló magyar válogatott vasárnap szab...
2019-08-25 17:32:11
Női röplabda Eb - A hollandok győzelemmel kezdtek
...
Az előző olimpián és világbajnokságon is elődöntős együttes legnagyobb sztárjai közül kettőt, a center Robin de Kruijfot és a feladóátló Lonneke Slöetjest pihentetve is könnyedén, 67 perc alatt kerekedett riválisa fölé.
A mérkőzés legeredményesebb játékosa az egyaránt holland Yvon Belien és Celeste Plak volt 13-13 ponttal.
Eredmények, C csoport:Hollandia-Románia 3-0...
2019-08-23 19:32:20
1
Címkék: Hande Baladin, Lonneke Slöetjes, Sándor, Nagy, Tóth, Ayshan Abdulazimova, Lonneke Slöetjest, Yvon Belien, Celeste Plak, magyar válogatott, hollandok győzelemmel, mérkőzés legeredményesebb, törökök négyes, hollandok feladóátlója, másik koraesti, tavalyi vb-n, elődöntőben találkozott, hollandok 3-2-re, vasárnapi mérkőzés, magyar bajnok, azeri Ayshan, egy-egy győzelemmel, előző olimpián, center Robin, feladóátló Lonneke, egyaránt holland, legeredményesebb, világbajnokságon, magyarország, feladóátlója, röplabdázója, abdulazimova, összecsapás, győzelemmel, irányította, találkozott, elődöntőben, elődöntősök, ezüstérmes, hátrányból, oroszokkal, legnagyobb, találkozón, feladóátló, vereséggel, pihentetve, eredmények, válogatott, kerekedett, mindketten, hollandok, mindössze, vasárnapi, szereztek, hollandia, búcsúzott, csoportja, búcsúztak, könnyedén, slöetjest, elődöntős, koraesti, játékosa, szettben, röplabda, szakmáry, eredmény, bleicher, fordítva, együttes, mérkőzés,