Férfi kézilabda NB I - Nehezen nyert a Csurgó
...
Eredmények:Mezőkövesd - Grundfos-Tatabánya 19-28 (8-14)Orosháza-Linamar - Csurgó 24-25 (12-11)
korábban:SZESE-Győr - Balatonfüred 27-25 (14-8)

...

Eredmény:Budapest Bank-Békéscsaba - DVSC-TVP 34-22 (17-12)

...
Eredmény: PVSK-Fűszért - ZF-Eger 7-10 (2-3, 1-2, 0-4, 4-1)-------------------------------- ----------------legjobb góllövők: Pataki, Czigány 2-2, illetve Kovács G., Varga Zs. 4-4

Jégkorongliga - A Miskolc legyőzte a Dunaújvárost
... mint két perc alatt háromszor is betaláltak a harmadik harmadban, ezzel eldöntötték az összecsapást.
A Brassó simán, ötgólos különbséggel győzött a sereghajtó Újpest otthonában, így a tabella élére ugrott.
Eredmények:Dab.Docler - Miskolci Jegesmedvék 0-3 (0-0, 0-0, 0-3)-------------------------------- ---------------------gólszerzők: Hajós (47., 48.), Dubek (49.)UTE-Coron...
2013-11-15 20:25:27
Férfi kosárlabda NB I - Tízpontos kaposvári győzelem
... (25-17, 14-19, 22-17, 18-16)------------------------------ ---------------------------legjobb dobók: Hendlein 22, Hinnant 17, Chism 17, illetve Thompson 19, Dontay Thomas 15, Barovic 14

...
Eredmény:Cegléd-Pick Szeged 18-43 (10-22)

...
Eredmény:Grundfos-Tatabánya - Vác 18-14 (10-6)

...
Eredmény:MTK-Budapest - ZTE NKK 60-70 (16-16, 13-18, 10-20, 21-16)------------------------------ ---------------------------legjobb dobók: Orsó 22, illetve Varga Z. 24

...
Eredmény:Provident-Juniorválogatott - SZESE Győr 19-25 (8-14)

...
Eredmény:B.Braun Gyöngyös - MKB-MVM Veszprém 20-30 (12-15)

2013-11-11 19:55:13
1 2 3 ...............................194 195 ................291 292 293 ................387 388 389
Címkék: Veszprém Gyöngyösön, Pick Szeged, MKB-MVM Veszprém, Budapest Bank-Békéscsaba, Győri Audi ETO KC, FTC-Rail Cargo Hungaria, Dunaújvárosi KA, Fehérvár KC, Ipress Center-Vác, Kovács, Varga Zs, A-Híd Szeged VE, Szolnoki Dózsa-Közgép VSC, Miskolci Jegesmedvék, Dontay Thomas, Atomerőmű SE, KTE-Duna Aszfalt, Sopron KC, Cegléd-Pick Szeged, Braun Gyöngyös, Varga, Atomerőmű KSC Szekszárd, Uniqa Euroleasing Sopron, PEAC-Pécs NKK, SZESE Győr, címvédő Eger, harmadik harmadban, sereghajtó Újpest, tabella élére, juniorválogatott, jégkorongliga, gólkülönbségű, balatonfüred, dunaújvárosi, dunaújvárost, összecsapást, különbséggel, jegesmedvék, euroleasing, békéscsabai, eldöntötték, mezőkövesd, békéscsaba, eredmények, gyöngyösön, mérkőzésen, kosárlabda, betaláltak, otthonában, gólszegény, gólszerzők, sereghajtó, kézilabda, tatabánya, provident, szekszárd, vízilabda, atomerőmű, háromszor, harmadban, tízpontos, kaposvári, gyöngyös, eredmény, hungaria, cegléden, fehérvár, veszprém, győzelem, grundfos, fölényes,