EURO-2016 - Tizenegyesekkel jutott tovább Németország
... vasárnapi Franciaország-Izland párharc továbbjutójával találkoznak a csütörtöki elődöntőben, Marseille-ben.
Eredmény, negyeddöntő:Németország-Olaszország 1-1 (0-0, 1-1, 1-1), tizenegyesekkel: 6-5--------------------------------- ---------------------------------Bor deaux, 38 764 néző, v.: Kassai Viktor
gólszerzők: Özil (65.), illetve Bonucci (78., 11-esből)
sárga lap:...
2016-07-03 07:04:20
EURO-2016 - Tizenegyesekkel négy között a portugálok
...
Portugália a pénteki Wales-Belgium negyeddöntő győztesével találkozik jövő szerdán a fináléba jutásért.
Eredmény, negyeddöntő:Portugália-Lengyelország 1-1 (1-1, 1-1, 1-1), tizenegyesekkel: 5-3--------------------------------- --------------------------------Mars eille, Stade Vélodrome, 62 940 néző, v.: Felix Brych (német)
gólszerzők: R. Sanches (33.), illetve Lewandow...
A felvidéki futballválogatott negyedik lett a FUEN Eb-n
... harmadikként pedig az ausztriai szlovének válogatottja végzett.
A felvidéki magyar válogatott hat meccset játszott, négyszer győzött, egy döntetlent ért el és egyszer kikapott tizenegyesekkel az occitánoktól. A felvidéki csapat az oroszországi németek válogatottja elleni 1-0-s sikerrel - a gól a 90. percben esett - szerezte meg a negyedik helyet.
június 25., szombat:
-------------------Lengyelország-Svá jc 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - tizenegyesekkel: 5-4Wales - Észak-Írország 1-0 (0-0)Portugália-Horvátország 1-0 (0-0, 0-0, 0-0)

június 26., vasárnap:
--------------------Franciaország-Ír ország, Lyon 15.00Németország-Szlovákia, L...
2016-06-25 23:43:20
EURO-2016 - Tizenegyesekkel jutott tovább Lengyelország
...
Eredmény, nyolcaddöntő:Lengyelország-Svájc 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - tizenegyesekkel: 5-4--------------------------------- -----------------------------Saint-É tienne, 38 842 néző, v.: Mark Clattenburg (angol)
gólszerzők: Blaszczykowski (39.), illetve Shaqiri (82.)
sárga lap: Schär (56.), Djourou (117.), illetve Jedrzejczyk (58.), Pazdan (111.)
Lengyelország:
--...
2016-06-25 18:02:08
Jakabfi Zsanett már csak a válogatott sikert hiányolja
... 21-én az ő két góljával nyerték meg 2-1-re a Sand együttese ellen, és a csütörtöki Bajnokok Ligája-fináléban is kezdőként lépett pályára, de a Wolfsburg 1-1-es rendes játékidő után tizenegyesekkel veszített a francia Olympique Lyonnal szemben.
"A női foci is mindinkább üzletté válik. Az a szomorú valóság, hogy ha sérült vagy, senki nem vagy. Bár ez némileg érthető, hiszen arr...
2016-05-31 10:21:28
Orbán Viktor: vissza fogunk kapaszkodni a nemzetközi futballban
...
A tornát tizenegyesekkel a címvédő Budapest Honvéd nyerte a Puskás Akadémia ellen. A díjakat Orbán Viktor, a Puskás Akadémia alapítója adta át.
A döntő után a miniszterelnök az M1 aktuális csatornának elmondta: természetesen örült volna a hazai győzelemnek, de számukra a gyerekek a legfontosabbak, akik semmivel sem maradtak el a Honvédtól.
Orbán Viktor hozzátette...
2016-05-16 18:46:40
Puskás Suzuki Kupa - Tizenegyesekkel védte meg címét a Budapest Honvéd
...
A felcsúti Pancho Arénában több mint háromezer néző előtt megrendezett fináléban az első félidőben nem született gól, a fordulást követően pedig néhány percen belül "gólváltás" volt a felek között.
A tizenegyesek során a hazaiaktól ketten is hibáztak, míg a kispestiektől csak egy játékos rontott.
A Honvéd története során ötödik alkalommal hódította el a trófeát....
2016-05-16 18:05:45
EURO-2016 - Németh Krisztián megsérült
... múlt csütörtöki kupamérkőzésén szenvedett térdsérülést, emiatt a 14. percben le kellett őt cserélni. Az al-Gharafa Németh nélkül is továbbjutott, ugyanis 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel felülmúlta az Umm Salal együttesét.
A 44 év után Eb-résztvevő magyar nemzeti együttesben több támadó, így Priskin Tamás és Dzsudzsák Balázs is kisebb sérüléssel bajlódik.
A mag...
2016-05-02 14:40:12
1 2 3 4 5 6 7 8
Címkék: FUEN Eb-n, Jakabfi Zsanett, Orbán Viktor, Puskás Suzuki Kupa, Budapest Honvéd, Németh Krisztián, Kassai Viktor, Stade Vélodrome, Felix Brych, Mark Clattenburg, Bajnokok Ligája-fináléban, Olympique Lyonnal, Puskás Akadémia, Pancho Arénában, Priskin Tamás, Dzsudzsák Balázs, negyeddöntő eredményei, további program, felvidéki futballválogatott, nyolcaddöntő eredményei, válogatott sikert, nemzetközi futballban, csütörtöki elődöntőben, pénteki Wales-Belgium, fináléba jutásért, ausztriai szlovének, felvidéki magyar, felvidéki csapat, oroszországi németek, negyedik helyet, eredmény mindenké, csütörtöki Bajnokok, francia Olympique, tornát tizenegyesekkel, címvédő Budapest, díjakat Orbán, döntő után, hazai győzelemnek, felcsúti Pancho, első félidőben, fordulást követően, felek között, tizenegyesek során, hazaiaktól ketten, kispestiektől csak, játékos rontott, al-Gharafa Németh, tizenegyesekkel, továbbjutójával, legfontosabbak, miniszterelnök, blaszczykowski, kupamérkőzésén, lengyelország, kispestiektől,