Férfi vízilabda ob I - Az Eger szegedi sikerével indult a rájátszás
... 4-3)-------------------------------- --------------------------góldobók: Kayes, Török, Molnár, Somogyi, Hegedüs 2-2, Kiss Cs. 1, illetve Graham, Varga II. Zs. 3-3, Biros 2, Bundschuh, Kovács G., Hosnyánszky, Mezei, Bátori, Seman 1-1
Az alapszakaszban másodikként zárt hazai legénység és az alapetapban harmadikként végzett hevesi társaság ütközete úgy indult, hogy a vendégek há...
2012-04-10 19:44:07
Michael Jordan első profi éve
... harmadszor, a Detroit verte ki őket a további küzdelmekből.

Az első Bulls-korszak [szerkesztés]
Egy újabb kosár

Az 1990-91-es szezonban végre megtört az átok, az alapszakasz MVP-ként másodszor tündöklő Jordan (31,5 pontos, 6 lepattanós és 5,5 gólpasszos átlaggal) vezetésével csapata 61 győzelmet aratva simán bekerült a rájátszásba. Ráadásul újra helyet k...
2009-08-05 19:32:49
1
Címkék: Michael Jordan, Kiss Cs, Varga II, Kovács, alapszakaszban másodikként, alapetapban harmadikként, további küzdelmekből, első Bulls-korszak, újabb kosár, 1990-91-es szezonban, alapszakasz MVP-ként, alapszakaszban, harmadikként, küzdelmekből, alapetapban, másodikként, hosnyánszky, szerkesztés, alapszakasz, rájátszásba, vezetésével, gólpasszos, harmadszor, lepattanós, rájátszás, győzelmet, sikerével, legénység, vízilabda, bundschuh, másodszor, szezonban, ráadásul, vendégek, átlaggal, tündöklő, ütközete, bekerült, társaság, góldobók, somogyi, michael, végzett, szegedi, további, korszak, csapata, megtört, detroit, hegedüs, illetve, aratva, indult, molnár, hevesi, pontos, graham, jordan, bátori, kovács, helyet, kayes, seman, varga, bulls, mezei, végre, török, kosár, újabb, férfi,