Női kézilabda NB I - Idegenben nyert a Dunaújváros
...
Eredmények:Békéscsabai ENKSE-Dunaújvárosi Kohász KA 27-29 (14-15)Váci NKSE-MTK Budapest 31-21 (18-11)
korábban:Érd HC - FTC-Rail Cargo Hungaria 28-31 (12-17)

...
Az FTC az ötvenedik percben még nyolc találattal vezetett.
A meccs legjobbja a vendég fővárosiak junior világbajnok jobbátlövője, Háfra Noémi volt tíz góllal.
Eredmény:Érd HC - FTC-Rail Cargo Hungaria 28-31 (12-17)
később:Békéscsabai ENKSE-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00Váci NKSE-MTK Budapest 18.00...
2019-08-31 19:01:52
Női kézilabda NB I - December végén találkozik először a Győr és az FTC
... valamennyi helyezés a 26 fordulóból álló körmérkőzéses rendszerben dől el, rájátszást nem rendeznek.
A női bajnokság mezőnye:
-----------------------Alba Fehérvár KC, Békéscsabai ENKSE, Dunaújvárosi Kohász KA, DVSC Schaeffler, Érd HC, FTC-Rail Cargo Hungaria, Győri Audi ETO KC, Kisvárda Master Good SE, Mosonmagyaróvári KC SE, MTK Budapest, Siófok KC, Szent István SE, Szo...
1 2 3 6 7 9 10 11 12 13
Címkék: Alba Fehérvár, Békéscsabai ENKSE-Dunaújvárosi Kohász KA, Váci NKSE-MTK Budapest, FTC-Rail Cargo Hungaria, Váci NKSE, DVSC Schaeffler, Kisvárda Master Good SE, Háfra Noémi, NKSE-MTK Budapest, Fehérvár KC, Békéscsabai ENKSE, Dunaújvárosi Kohász KA, Győri Audi ETO KC, Mosonmagyaróvári KC SE, Siófok KC, Szent István SE, ötvenedik percben, meccs legjobbja, vendég fővárosiak, mosonmagyaróvári, körmérkőzéses, dunaújvárosi, jobbátlövője, ferencváros, rendszerben, debrecenben, békéscsabai, dunaújváros, világbajnok, fővárosiak, eredmények, találkozik, fordulóból, találattal, rájátszást, otthonában, schaeffler, valamennyi, kézilabda, bajnokság, kisvárdán, idegenben, rendeznek, legjobbja, kiélezett, ötvenedik, veszített, kisvárda, rangadót, december, korábban, helyezés, hungaria, fehérvár, budapest, vezetett, csatában, eredmény, budaörs, tabella, győzött, mezőnye, először, percben, master, kohász, később, góllal, junior, vendég, siófok,