Tour de Hongrie - Neilands a végső győztes, Dina és Valter a dobogón zárt
... sprintben szeretne jól szerepelni.
A Székesfehérvárig tartó 169 kilométernek 108-an vágtak neki, ám a pénteki második félszakasz hajdúszoboszlói sprintjének győztese, a cseh Alois Kankovsky (Elkov-Author) a lassú rajt után, még az éles indítás előtt bukott, s feladta a versenyt.
A 608 méter szintkülönbséget tartalmazó táv során előbb Dunaföldváron várt gyorsasági részhaj...
2019-06-16 16:11:46
Cseh siker a V4 kerékpárverseny magyar szakaszán
... együttműködésének népszerűsítése, a közös visegrádi identitás erősítése.
A záró szakaszt vasárnap, Szlovákiában rendezik.
V4, 3. szakasz (Magy...
2015-05-23 16:42:06
1
Címkék: Alois Kankovsky, végső győztes, dobogón zárt, pénteki második, cseh Alois, lassú rajt, éles indítás, közös visegrádi, záró szakaszt, székesfehérvárig, szintkülönbséget, kerékpárverseny, hajdúszoboszlói, népszerűsítése, dunaföldváron, szlovákiában, kilométernek, sprintjének, szerepelni, gyorsasági, félszakasz, tartalmazó, erősítése, szakaszán, kankovsky, visegrádi, identitás, sprintben, szakaszt, szeretne, vasárnap, rendezik, versenyt, neilands, győztese, pénteki, feladta, második, dobogón, részhaj, győztes, szakasz, hongrie, indítás, valter, author, magyar, vágtak, bukott, végső, előtt, alois, lassú, elkov, siker, tartó, során, közös, méter, előbb,