Novellákat olvashatnák a villamosra és buszra várakozók Budapesten
...
A JCDecaux médiavállalat pályázatára mintegy 2500 munka érkezett, ezekből választotta ki a legjobb húszat, valamint a három nyertest a Grecsó Krisztián vezette zsűri.
A győztes alkotást a Budapesten tanuló 20 éves piliscsévi Somogyi Katalin írta, aki a Katicabogár című novellájával 300 ezer forintot nyert az elismerés mellé. Kapcsolás című írásáért második díjat és 200 ...
2017-07-04 15:53:58
A csodálatos jelenlét
Lk 4,14-22
Jézus pedig a Lélek erejével visszatért Galileába, és a híre elterjedt az egész környéken. Tanított a zsinagógáikban, és mindenki dicsőítette. Azután elment Názáretbe, ahol felnövekedett. Szokása szerint bement szombaton a zsinagógába, és fölállt olvasni. Odaadták neki Izajás próféta könyvét. Amikor felnyitotta a könyvet, arra a helyre talált, ahol ez van írva: ,...

A mű eredeti, nyomtatott változatában a szerzők
nevei helyén a fenti művésznevek szerepelnek.
© Hajdrik-Pató József és Hajdrik-Pató Selam
szerzők és verstulajdonosok ISBN: 963 864 57 92
Mindennemű utánnyomás, másolás, elektronikus
megjelenítés a...
2010-01-12 13:53:03
x
... Gizella Lapu .................................... ................................... 2011-08-30 11:36:40

1
Címkék: Grecsó Krisztián, Somogyi Katalin, Rózsa Krisztián, Bíbor Hajnal, Hajdrik-Pató József, Hajdrik-Pató Selam, Gizella Lapu, Hajdrik József, csodálatos jelenlét, világ baja, legjobb húszat, három nyertest, győztes alkotást, elismerés mellé, híre elterjedt, egész környéken, helyre talált, almok minden, semmi kozepen, almok szemevel, fenti művésznevek, verstulajdonosok, zsinagógáikban, felnövekedett, médiavállalat, novellájával, megjelenítés, elektronikus, változatában, visszajarnak, megvalthatsz, választotta, pályázatára, felnyitotta, zsinagógába, dicsőítette, verseskötet, katicabogár, olvashatnák, szerepelnek, művésznevek, mosolyoddal, piliscsévi, mindennemű, utánnyomás, szépséggel, csodálatos, budapesten, levelezése, novellákat, elkovettel, villamosra, visszatért, nyomtatott, felépítesz, lerombolsz, bíborfény, elterjedt, környéken, halloween, várakozók, krisztián, kapcsolás, elismerés, galileába, csinálunk, szombaton, fagyolban, rozsaszin, egymással, názáretbe,