Jégkorong Erste Liga - A Vasas győzelmével zárult az alapszakasz
...
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Schiller-Vasas HC - Hokiklub Budapest 3-1 (0-0, 1-0, 2-1)

...
Az alapszakasz pénteken a Schiller-Vasas HC - Hokiklub Budapest mérkőzéssel zárul.
Eredmények:
Erste Liga:Fehérvári Titánok-Corona Brasov (román) 3-2 (1-1, 1-1, 0-0, 1-0), hosszabbítás után
korábban:Sport Club Csíkszereda (román)-DEAC 4-3 (1-1, 1-0, 2-2)

A tabella: 1.Sport Club Csíkszereda
36 26 5 1 4 175- 9489 pont 2.FTC-Telekom

...
2020-01-16 20:52:04
Jégkorong Erste Liga - Magabiztosan nyert az FTC
... dunaújvárosiak új vezetőedzője, a kanadai David Leger a Brassó elleni 7-5-ös hazai sikerrel mutatkozott be az Acélbikák kispadján.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):FTC-Telekom - Schiller-Vasas HC 5-1 (2-0, 1-1, 2-0)Dunaújvárosi Acélbikák-Corona Brasov (román) 7-5 (2-2, 2-1, 3-2)
35 25 5 1 4 171-9186 pont 2.FTC-Telekom
...
2020-01-15 20:23:10
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Dunaújvárosban az alapszakaszgyőztes
...

Eredmények (a szövetség honlapjáról):Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda (román) 4-2 (1-1, 1-1, 2-0)DEAC-Hokiklub Budapest 4-1 (0-0, 2-0, 2-1)Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 6-3 (1-0, 5-2, 0-1)
korábban:Corona Brasov (román)-UTE 3-6 (3-1, 0-2, 0-3)Gyergyói HK (román) - FTC-Telekom 1-3 (1-1, 0-2, 0-0)
A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 34 24 5...
2020-01-10 21:02:46
Jégkorong Erste Liga - Simán nyert a Ferencváros
... HK

258 3 11368-...
2019-12-02 20:12:39
Jégkorong Erste Liga - Kiütéses brassói győzelem Újpesten
... címvédő FTC házigazdaként aratott gólzáporos győzelmet.
Eredmény (a sorozat honlapjáról):Sport Club Csíkszereda (román)-Gyergyói HK (román) 8-1 (2-1, 2-0, 4-0)Dunaújvárosi Acélbikák - Schiller-Vasas HC 5-0 (1-0, 3-0, 1-0)FTC-Telekom - Hokiklub Budapest 8-0 (3-0, 3-0, 2-0)UTE-Corona Brasov (román) 1-9 (0-3, 1-2,0-4)

...
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest 4-3 (1-1, 3-2, 0-0)Schiller-Vasas HC - Gyergyói HK (román) 1-4 (0-1, 0-1, 1-2)

1 2 3 4
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Kikapott Dunaújvárosban, Hosszabbításos FTC-vereség, Schiller-Vasas HC, Hokiklub Budapest, Sport Club Csíkszereda, Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák, Erste Liga, Fehérvári Titánok-Corona Brasov, David Leger, Dunaújvárosi Acélbikák-Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda, DEAC-Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, UTE-Corona Brasov, Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest, Sport Club Csíkszereda24, szövetség honlapjáról, alapszakasz végeredménye, alapszakasz pénteken, kanadai David, sorozat honlapjáról, sorozat honlapja, hosszabbításban, hosszabbításos, dunaújvárosiak, dunaújvárosban, házigazdaként, dunaújvárosi, hosszabbítás, magabiztosan, vezetőedzője, végeredménye, győzelmével, mérkőzéssel, honlapjáról, alapszakasz, ferencváros, mutatkozott, csíkszereda, eredmények, gólzáporos, szövetség, jégkorong, fehérvári, acélbikák, győzelmet, debreceni, brassóban, kispadján, budapest, sikerrel, gyergyói, hokiklub, schiller, pénteken, kiütéses, honlapja, korábban,