Fed Kupa - Bondár: a Konta elleni meccs minden percét élveztem
... viszont már jól teljesített, így pályafutása során először győzött le egyet a világ aktuális száz legjobbjából azzal, hogy szetthátrányból fordítva 4:6, 6:1, 6:4-re felülmúlta Dalila Jakupovicot (86.).
"Nagyon nagy öröm volt számomra, viszont amikor pénteken az angolok ellen léptem pályára, az még ezt is elfeledtette velem. Ez még nagyobb élmény volt a számomra, minden percét...
2019-02-11 19:32:41
Gálfi a nyolcaddöntőig jutott Sencsenben
...
A WTA honlapja szerint a világranglistán 158. magyar játékos az első fordulóban 1:6, 6:3, 6:4-re verte a szlovén Dalila Jakupovicot (144.), szerdán pedig a negyedik helyen kiemelt Denisa Allertovával (113.) találkozott. A második szettben a 2015-ös US Open junior bajnoka ugyan egy 6:0-lal meglepte cseh ellenfelét, ám végül 1 óra 53 perc alatt 7:6 (7-5), 0:6, 6:2-re kikapott.|...
2017-03-16 09:11:27
1
Címkék: Dalila Jakupovicot, Denisa Allertovával, nyolcaddöntőig jutott, világ aktuális, angolok ellen, első fordulóban, szlovén Dalila, negyedik helyen, második szettben, szetthátrányból, világranglistán, nyolcaddöntőig, elfeledtette, legjobbjából, allertovával, teljesített, pályafutása, találkozott, jakupovicot, sencsenben, fordulóban, felülmúlta, ellenfelét, szettben, élveztem, számomra, aktuális, fordítva, pénteken, meglepte, kikapott, negyedik, honlapja, szerdán, szlovén, szerint, játékos, bajnoka, nagyobb, második, kiemelt, pályára, angolok, viszont, győzött, először, léptem, percét, minden, jutott, junior, elleni, élmény, denisa, amikor, magyar, bondár, dalila, nagyon, helyen, verte, konta, meccs, gálfi, pedig, világ, ugyan, egyet, alatt, során, ellen,