Női röplabda Extraliga - Egy győzelemre a bronzéremtől a Békéscsaba
...
A találkozón végig egyoldalú volt, az újpestiek csak a harmadik szettben voltak egyenrangú partnerei az előző öt idényben bajnok viharsarkiaknak.
A mérkőzés legeredményesebb röplabdázója a BRSE montenegrói ütőjátékosa, Nikoleta Perovic volt húsz ponttal.
A harmadik mérkőzést pénteken rendezik Békéscsabán.
Eredmény, a 3. helyért, második mérkőzés:Újpesti TE - Sw...
2019-04-24 21:07:20
Női röplabda Közép-európai Liga - Második lett a Békéscsaba
...
A viharsarkiaknak ez volt az első vereségük a regionális nemzetközi sorozatban, miután hibátlan teljesítménnyel végeztek az alapszakasz tabellájának élén.
Eredmények:döntő: OK Calcit Ljubljana (szlovén)-Linamar Békéscsabai RSE 3-0 (21, 19, 19)
korábban:a 3. helyért: Vasas Óbuda-Nova KBM Branik Maribor (szlovén) 3-0 (21, 21, 23)...
2016-03-12 20:56:04
Átadták a Mercedes gyárat a Cegléd-Szeged vasútvonallal összekötő vágányt
Végre egy örömteli esemény nekünk viharsarkiaknak!Valakik az éterben ránk is gondoltak!Remélhetőleg új munkahelyek megteremtésével megindul felénk az élet,s lassanként megszűnhet a munkanélküliség!Én bízzom abban,hogy sok embernek,beleértve saját magamat is a szakmának megfelelő munkahelyen fog tudni dolgozni!
De véglegesen a munkanélküliség megszűnni nem is fog ,de több lehet...
2011-10-18 13:27:11
1
Címkék: Közép-európai Liga, Nikoleta Perovic, Újpesti TE, Calcit Ljubljana, Békéscsabai RSE, Vasas Óbuda-Nova KBM Branik Maribor, találkozón végig, újpestiek csak, harmadik szettben, mérkőzés legeredményesebb, harmadik mérkőzést, első vereségük, regionális nemzetközi, alapszakasz tabellájának, örömteli esemény, éterben ránk, szakmának megfelelő, munkanélküliség megszűnni, legeredményesebb, megteremtésével, viharsarkiaknak, munkanélküliség, teljesítménnyel, vasútvonallal, röplabdázója, bronzéremtől, tabellájának, remélhetőleg, békéscsabai, békéscsabán, alapszakasz, munkahelyek, ütőjátékosa, montenegrói, munkahelyen, regionális, sorozatban, találkozón, békéscsaba, győzelemre, egyenrangú, megszűnhet, véglegesen, lassanként, nemzetközi, eredmények, partnerei, beleértve, megszűnni, összekötő, ljubljana, megfelelő, mérkőzést, gondoltak, szakmának, egyoldalú, vereségük, extraliga, újpestiek, röplabda, eredmény, végeztek, rendezik, hibátlan, harmadik, nikoleta, örömteli, mercedes, korábban, mérkőzés, pénteken,