Szoboszlai góllal járult hozzá a Salzburg Osztrák Kupa-győzelméhez
... követően Ausztriában - a 20. percben szabadrúgásból talált be, a 16-os bal oldaláról, éles szögből. Szoboszlai végig a pályán vo...
2020-05-29 22:52:27
Osztrák jégkorongliga - Music duplájával nyert a Fehérvár
... saját harmadukba, de Rajna Miklós kapus vezérletével fegyelmezetten védekeztek.
A liga magyar csapata négy vereség mellett a harmadik találkozóját nyerte meg a szezonban. A salzburgiaknak megszakadt a három mérkőzés óta tartó győzelmi sorozatuk.

Eredmény (a liga honlapjáról):Fehérvár AV19-EC Red Bull Salzburg (osztrák) 2-1 (0-0, 1-0, 1-1)---------------------...
2017-09-29 21:23:54
1
Címkék: Salzburg Osztrák Kupa-győzelméhez, Rajna Miklós, Fehérvár AV19-EC Red Bull Salzburg, liga magyar, harmadik találkozóját, salzburgiaknak megszakadt, három mérkőzés, liga honlapjáról, salzburgiaknak, fegyelmezetten, szabadrúgásból, jégkorongliga, vezérletével, találkozóját, győzelméhez, honlapjáról, ausztriában, szoboszlai, harmadukba, védekeztek, megszakadt, duplájával, sorozatuk, szezonban, oldaláról, győzelmi, salzburg, harmadik, mérkőzés, fehérvár, eredmény, követően, vereség, osztrák, csapata, mellett, percben, szögből, magyar, miklós, járult, góllal, pályán, nyerte, talált, három, hozzá, tartó, kapus, music, nyert, végig, rajna, saját,