Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
... összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.
A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.
Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):
középszakasz, alsóház:Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II (osztrák)...
2019-01-30 20:53:11
Jégkorong Erste Liga - Szétlövéses csíkszerdai siker az erdélyi mérkőzésen
...
A másik vasárnapi találkozón a Ferencváros simán legyőzte a vendég EV Vienna Capitalst.
Eredmények:SC Csíkszereda (román)-ASC Corona Brasov (román) 3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövésselFerencvárosi Torna Club-EV Vienna Capitals (osztrák) 8-3 (3-2, 1-0, 4-1)
A tabella: 1.DVTK Jegesmedvék

14 11 1 1 157-2536 pont 2.MAC Budapest

...
2017-11-19 20:23:05
Kilenc csapattal rajtol a hokiliga
... reményben, hogy a hajdúsági klubnak sikerül rendeznie pénzügyi nehézségeit.
Az élvonalban való indulástól már korábban visszalépett a szerb HK Beograd és felvették az osztrák Vienna Capitalst. A liga csapatai ugyanakkor jelezték, hogy nem támogatják a Galac indulását, így két romániai együttes, a Brassó és a Csíkszereda játszik majd a magyar elitosztályban.
A következő c...
2017-07-01 12:09:37
Osztrák jégkorongliga - Vereséget szenvedett Bécsben a Fehérvár
... rendezett bécsi mérkőzésen a magyar együttes - amely október közepén az osztrák fővárosban nyerni tudott, azután viszont saját közönsége előtt kétszer is vereséget szenvedett a Vienna Capitalstől - a második harmad közepén szűk két perc alatt kapott két gólt a listavezetőtől, majd bő hét perccel a találkozó vége előtt még egyet.

Eredmény:Vienna Capitals (osztrák)-Fehér...
2017-01-01 19:54:38
1
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II, Vienna Capitalst, Corona Brasov, Torna Club-EV Vienna Capitals, DVTK Jegesmedvék, Vienna Capitals, erdélyi mérkőzésen, záró felvonásban, játéknap másik, harmadik mérkőzését, másik vasárnapi, hajdúsági klubnak, élvonalban való, osztrák Vienna, liga csapatai, magyar elitosztályban, magyar együttes, osztrák fővárosban, második harmad, találkozó vége, középszakaszban, elitosztályban, listavezetőtől, jégkorongliga, összecsapáson, elveszítette, dunaújvárosi, visszalépett, középszakasz, csíkszerdai, felvonásban, nehézségeit, szétlövéses, csíkszereda, jegesmedvék, ferencváros, capitalstől, dunaújváros, honlapjáról, ugyanakkor, mérkőzését, szenvedett, élvonalban, támogatják, indulástól, találkozón, mérkőzésen, mérkőzésén, fővárosban, eredmények, jégkorong, capitalst, csapattal, vasárnapi, hajdúsági, duplázott, reményben, indulását, közönsége, acélbikák, rendezett, vereséget, találkozó, megnyerte, felvették, következő,