Női röplabda Bajnokok Ligája - A főtábla kapujában a Vasas
2019-10-23 19:52:25
Női röplabda Challenge Kupa - Aranyszettben kiesett az UTE
...
A lila-fehérek a nyolcaddöntőbe jutásért rendezett párharc első, idegenbeli felvonásán négy játszmában alulmaradtak, így mostani sikerüket követően aranyszett döntött, amelyben nagy küzdelem után minimális különbséggel a rivális kerekedett felül.
Női Challenge Kupa, a 32 között, visszavágó:UTE-Pölkky Kuusamo (finn) 3-1 (23, 20, -14, 18) - aranyszett: 13-15
Továbbjut...
2018-12-05 21:22:17
Női röplabda CEV Kupa - Továbbjutott a Békéscsaba és a Nyíregyháza
...
Előbbi 3-1-es idegenbeli vereségét követően 3-0-ra legyőzte az ukrán Himik Juzsnyij csapatát, így aranyszett döntött, amelyben ismét a magyar bajnok bizonyult jobbnak. Utóbbi már vendégként is győzött, s hazai pályán sem okozott gondot neki a svájci Volley Düdingen felülmúlása, így könnyedén lépett a 16 közé.
A Békéscsaba a svájci Sm'Aesch Pfeffingennel vagy a belga VC O...
2018-12-05 21:02:19
Férfi röplabda Challenge Kupa - Aranyszett után búcsúzott a Kaposvár
... a ráa...
2016-12-18 20:27:34
Női röplabda Challenge Kupa - Búcsúzott a Vasas
...
Női Challenge Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó: Kanti Schaffhausen (svájci)-Vasas Óbuda 3-0 (17, 17, 23)
Továbbjutott: a Kanti Schaffhausen kettős győzelemmel.

korábban:TEVA Gödöllői RC-Makkabi Volley (izraeli) 2-3 (-18, 24, -23, 21, -15), aranyszettben: 8-15
Továbbjutott: a Makkabi Volley, aranyszett után....
2013-12-18 21:05:45
Női röplabda Challenge Kupa - Aranyszett után búcsúzott a Gödöllő
...
Mivel az első mérkőzésen a magyar csapat ugyanilyen arányban diadalmaskodott idegenben, aranyszett döntött a továbbjutásról, ezt pedig a vendégek nyerték.
Női Challenge Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó: TEVA Gödöllői RC-Makkabi Volley (izraeli) 2-3 (-18, 24, -23, 21, -15), aranyszettben: 8-15
Továbbjutott: a Makkabi Volley, aranyszett után.
később:Kanti Schaffhau...
2013-12-18 20:45:55
Röplabda férfi Challenge Kupa - Aranyszett után esett ki a Kecskemét
... együttes a boszniai visszavágón 3-1-es vereséget szenvedett a Mladost Brcko otthonában, de mivel az első összecsapást ugyanilyen arányban a Kecskemét nyerte, így a szabályok szerint aranyszett döntött a továbbjutásról.
A "hosszabbításban" a házigazda kerekedett felül, így a bosnyák csapat lépett tovább a következő fordulóba.
Férfi Challenge Kupa, selejtező, visszavágó: ...
2013-10-26 21:46:00
1
Címkék: Bajnokok Ligája, Challenge Kupa, UTE-Pölkky Kuusamo, Himik Juzsnyij, Volley Düdingen, Aesch Pfeffingennel, Kanti Schaffhausen, TEVA Gödöllői RC-Makkabi Volley, Makkabi Volley, Kanti Schaffhau, Mladost Brcko, Férfi Challenge Kupa, főtábla kapujában, nyolcaddöntőbe jutásért, rivális kerekedett, ukrán Himik, magyar bajnok, svájci Volley, első mérkőzésen, magyar csapat, vendégek nyerték, boszniai visszavágón, első összecsapást, szabályok szerint, házigazda kerekedett, bosnyák csapat, következő fordulóba, diadalmaskodott, hosszabbításban, továbbjutásról, nyolcaddöntőbe, pfeffingennel, aranyszettben, nyolcaddöntő, alulmaradtak, továbbjutott, schaffhausen, összecsapást, különbséggel, győzelemmel, visszavágón, nyíregyháza, felülmúlása, kerekedett, aranyszett, visszavágó, békéscsaba, játszmában, ugyanilyen, idegenbeli, felvonásán, mérkőzésen, vendégként, otthonában, szenvedett, selejtező, challenge, vereségét, búcsúzott, továbbjut, sikerüket, kapujában, minimális, vereséget, szabályok, idegenben, rendezett, házigazda, könnyedén,