Uruguay - Hollandia2-3
... labdát,de Stekelenburg időben kapcsolt, és tisztázott, így azonban üres maradt a kapu. Cavani ívelt, ahelyett, hogy Forlannak adta volna a labdát. A kapu felé tartó labdát végül Van Bronckhorst passzolta szögletre
VÉDÉS 67' Stekelenburg, Hollandia Forlan szabadrúgását védte bravúrral
GÓÓÓL 69' Sneijder, Hollandia 16 méterről tekert a kapuba. Jól adogattak a h...
2010-07-06 22:21:11
Uruguay - Ghána 1-1 (4:2)
... labdát.
80. PERC: A meccs összképe alapján eddig Uruguay áll jobban, azonban az állás így is 1-1, lássuk ki jegyzi majd a döntő találatot
82. PERC: Egy gyors uruguayi akció végén Pereira passz helyett lőtt, rosszul tette... Nem sokkal később Fucile vette célba a kaput, Kingson ölelte magához a labdát.
84. PERC: Forlán kapott elsőre jónak tűnő kiugratást, de hosszú l...
2010-07-02 20:57:47
Hollandia - Brazília 2-1
... edzősködött.
8. PERC: A két csapat eddig 9 alkalommal találkozott egymással, 3 esetben a brazilok, 2 alkalommal a hollandok győztek.
GÓÓÓL 10' Robinho, Brazília Felipe Melo csodapasszát lőtte a kapuba Felipe Melo fantasztikus passz adott Robinhónak. A kezdőkörből passzolta a labdát üres területre, Robinhót pedig senki sem kísérte, egyedül Robben próbált közbeavatko...

a parkba az ősz, a tavasz meg a nyár.
És csattan a kártya: ,,Tavaszka, te osztasz!"

Napi küzdelem az utakon:

Felelőtlen Apuka (alfaja: Felelőtlen Apuka Kisebbségi Komplexussal)
Személyleírás/ruházat: Konszolidált öltözet. Szarvasos pulcsi, farmer, barna félcipő. Oldalrafésült haj.
Telefon: Kihangosítóval. Autórádióban: Sláger rádió, az Autóklub rádiója, esetleg egy régi ABBA-kazetta.
Kocsi: középkategóriás német ("A német precizség...") v...
2009-05-15 22:10:20
Küzdelem az utakon
... stílus: Balról záróvonalon sorelőzés, lehetőleg...
2009-05-15 21:38:04
suliban mondták
... Magyar tanár: Ady Endre 4 keresztesvérbajos volt. Látjátok gyerekek, ezért nem kell össze-vissza BASZNI!
239. Bifizikaelőadás tanár mondanivalójából három szót lehet érteni: jesszus, passz, sorry! Álmomból ébreszt egy kérdésselmire én: jesszus passz!
240. Valaki kapja be a farkam
241. Nem előlről, nem hátulról, hanemközépről is jön a fény. /rajztanárnő/
242. Mi...
2009-01-04 15:35:54
2007.09.23.
... többet támadott de ezeket az támadásokat egymást segítve sikerült megakadályoznunk. Saját kidolgozott helyzetük alig akadt. Amikor helyzetbe kerültek azt általában mi hoztuk össze. Rossz passz vagy rossz helyezkedéssel. Sajnos megint elkerülhető gólt kaptunk. Egy szögletük ami az ötös sarkára érkezett, a csatárukhoz került aki addig forgolódott vele míg a rövid sarokba gurította a...
2007-10-02 15:10:25
2007.09.16.
... lehet a helyzet. Ahogy láttuk már 0:3-nál már nem kellett tartanunk a...
2007-10-02 15:07:55
1 2 3 4 5
Címkék: Vlagyimir, Hollandia Forlan, Brazília Felipe Melo, Felipe Melo, Baka István, Viczai Péter, Földes László, Vlagyimir Viszockij, Felelőtlen Apuka, Felelőtlen Apuka Kisebbségi Komplexussal, kapu felé, meccs összképe, döntő találatot, gyors uruguayi, hollandok győztek, kapuba Felipe, kezdőkörből passzolta, labdát üres, piros passz, gondok szerte, régi ABBA-kazetta, német precizség, támadásokat egymást, ötös sarkára, csatárukhoz került, rövid sarokba, mondanivalójából, megakadályoznunk, bifizikaelőadás, középkategóriás, helyezkedéssel, kihangosítóval, személyleírás, hanemközépről, kérdésselmire, oldalrafésült, szabadrúgását, konszolidált, stekelenburg, fantasztikus, komplexussal, autórádióban, csodapasszát, elkerülhető, rajztanárnő, edzősködött, támadásokat, bronckhorst, kezdőkörből, kidolgozott, csatárukhoz, közbeavatko, forgolódott, találkozott, záróvonalon, fordításai, kisebbségi, felelőtlen, robinhónak, alkalommal, tisztázott, kiugratást, hollandia, sorelőzés, adogattak, precizség, lehetőleg, vlagyimir, területre, nyugodtan,