ÉS A PÁLYÁN MINKET IS HAJT MAJD A VÉR,
MER" EGY LÚZE...
2007-06-02 20:51:59
2007.03.19.
... hamar gólt szereztünk. Ezután érthetetlen módon, két elemi hiba miatt (Vid P.,Orosz A.) máris 2 : 1 -re az ellenfél vezetett.
ezután sok szöglet - eredmény nélkül!
Ismét kevés passz volt, kapkodás, rengeteg ívelgetés.
A II. félidőben azonnal sikerült egyenliteni és innen fokozatosan átvettük az irányítást.
Vezetésünk után emberelőnybe kerültünk, ami a játékunk...
2007-03-21 10:41:08
Küzdelem az utakon
... stílus: Balról záróvonalon sorelőzés, lehetőleg...
2007-03-16 21:40:07
Passz
Jó estét ugyanis azt nem mondhatom, h jó reggel mivelh most keltem fel:D
Remélem kisimulnak a ráncaim whehe
Szal ma Valentin nap van ami miatt elvileg mki megvan őrülte de vhogy én most nem éreztem a hatását én meg egyáltalán nem vagyok megőrülve. De azért minden szerelmesnek Boldogat kivánok. Rajzon (kedvenc tanárommal ROHOval erről témáztunk leírom kb mik...
2007-02-14 21:36:18
1 2 3 4 5
Címkék: Lúzer FC, NÉZZ RÁNK, LŐTTÜNK MÁR GÓLT, VÉLETLEN VOLT, PÁLYÁN MINKET IS HAJT MAJD VÉR, Orosz, gyors kontra, fűbe döngölés, rossz dumát, ellenfél vezetett, ráncaim whehe, emberelőnybe, szerelmesnek, fokozatosan, egyenliteni, záróvonalon, érthetetlen, vezetésünk, kisimulnak, tanárommal, szereztünk, egyáltalán, irányítást, kerültünk, lehetőleg, fényezzen, ívelgetés, sorelőzés, félidőben, témáztunk, megőrülve, mondhatom, küzdelem, játékunk, sikerült, vezetett, ellenfél, véletlen, eredmény, rengeteg, kapkodás, átvettük, szurkolj, boldogat, valentin, döngölés, azonnal, éreztem, ugyanis, lőttünk, kivánok, rohoval, kedvenc, szöglet, elvileg, hatását, meccsen, remélem, leszünk, ráncaim, passzok, ezután, utakon, reggel, keltem, leírom, stílus, mivelh, balról, őrülte, vagyok,