Vizes vb - Csoportelső és negyeddöntős a női vízilabda-válogatott
... mígnem fél perccel a nagyszünet előtt Van Der Sloot büntetőből egyenlített (3-3).
A harmadik negyed elején Czigány Dóra nagy pillanata jött el: távolról hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarkba, majd kevéssel utána Illés Anna is feliratkozott a gólszerzők közé (5-3). Érkezett a holland válasz, de rövidesen megint kétgólosra hízott a magyar előny: Czigány ezúttal a bal felső sar...

1
Címkék: Johann Wolfgang, Czigány Dóra, Illés Anna, Dóczy Lajos, boszorkánymester inasa, nagyszünet előtt, harmadik negyed, jobb felső, gólszerzők közé, holland válasz, magyar előny, mester szava, czitrom szép, boszorkánymester, feliratkozott, szellemcélra, negyeddöntős, költészetben, kepfeltoltes, csoportelső, egyenlített, szeretettel, szolgálatra, kétgólosra, nagyszünet, gólszerzők, hihetetlen, válogatott, büntetőből, vízilabda, pillanata, rövidesen, hatalmas, távolról, wolfgang, harmadik, balladák, érkezett, magaslik, kevéssel, lelkeket, vészben, czitrom, idéztem, ezúttal, czigány, kelthet, bármily, holland, perccel, mirthus, egyszer, narancs, egekről, segíts, lelked, hízott, lágyan, mester, sarkba, szellő, lombon, johann, goethe, megint, mignon, magyar, voltál, lépcső, válasz, negyed,