Labdarúgó NB I - Az Újpest emberelőnyben sem bírt a Honvéddal
...
OTP Bank Liga, 18. forduló:Budapest Honvéd-Újpest FC 2-2 (1-0)------------------------------- ----Új Hidegkuti Nándor Stadion, 1891 néző, v: Solymosi
gólszerzők: Holender (41., 11-esből), Tischler (89.), illetve Beridze (46.), Novothny (63.)
piros lap: Skvorc (38., Honvéd)
sárga lap: Skvorc (7.), illetve Pajovic (41.), Sankovic (78.), Balázs B. (91.)
Honvéd...
2018-12-15 21:32:12
Videó

...
2018-12-15 21:00:32
Kurkuma

Habár nem minden táplálék és gyógynövény megfelelő minden ember számára, illetve mindennek van váratlan és káros mellékhatása, a kurkuma elég különleges ebből a szempontból, mivel rendkívül biztonságos fűszernek mondható szemben az összehasonlítás alapjául szolgáló gyó...
2018-12-15 20:55:12
Videó

...
2018-12-15 20:46:59
Férfi kosárlabda NB I - Nem szakadt meg a TF rossz sorozata
...
A végig nyílt összecsapáson a hazai együttes a tizedik vereségét szenvedte el, és továbbra is nyeretlen az élvonalban.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Serco-TF-BP - Sopron KC 87-92 (17-19, 22-23, 25-23, 23-27)
korábban:Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 95-79 (27-13, 23-24, 20-18, 25-24)Alba Fehérvár-Atomerőmű SE 74-88 (15-20, 15-22, 17-20, 27-26)Naturtex-SZTE-Szede...

...
A listavezető házigazda az első negyed végére jelentős előnyt szerzett (27-13), amely a folytatásban kiegyenlített mérkőzésen elégnek bizonyult a sima sikerhez.
Az Atomerőmű vendégként végig kézben tartotta a találkozó irányítását Székesfehérváron, és végül 14 ponttal nyert. A Pécs otthon, a Jászberény idegenben győzött.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Szolnoki...
2018-12-15 20:22:29
Női kosárlabda NB I - Vendégként győzött a PEAC-Pécs
...
A mérkőzésen két negyed után még döntetlen volt az állás (34-34), a harmadik negyedtől azonban egyértelműen a vendégek akarata érvényesült.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):PINKK-Pécsi 424 - PEAC-Pécs 56-80 (21-19, 13-15, 15-27, 7-19)
korábban:ZTE Női Kosárlabda Klub-Vasas Akadémia 87-53 (26-14, 17-15, 28-8, 16-16)

1 2 3 ..............48 49 .......73 74 .......96 97 98
Címkék: Labdarúgó NB, Bank Liga, Budapest Honvéd-Újpest FC, Hidegkuti Nándor Stadion, Balázs, Sopron KC, Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend, Alba Fehérvár-Atomerőmű SE, Kosárlabda Klub-Vasas Akadémia, Sopron Basket, kurkuma elég, összehasonlítás alapjául, végig nyílt, hazai együttes, tizedik vereségét, szövetség honlapjáról, listavezető házigazda, első negyed, folytatásban kiegyenlített, sima sikerhez, találkozó irányítását, harmadik negyedtől, vendégek akarata, székesfehérváron, összehasonlítás, összecsapáson, emberelőnyben, látogatóimnak, kiegyenlített, maxresdefault, egyértelműen, mellékhatása, folytatásban, irányítását, honlapjáról, gyógynövény, szempontból, biztonságos, listavezető, érvényesült, mérkőzésen, vendégként, jászberény, kosárlabda, eredmények, gólszerzők, élvonalban, különleges, honvéddal, sddefault, házigazda, labdarúgó, atomerőmű, nyeretlen, megfelelő, szenvedte, hidegkuti, döntetlen, idegenben, vereségét, mindennek, szövetség, fűszernek, találkozó, rendkívül, negyedtől, bizonyult, akadémia, novothny, táplálék, korábban,