Osztrák jégkorongliga - Kiütéses Fehérvár-vereség hazai jégen
... eltiltása.
Eredmény:Sapa Fehérvár AV19 - Red Bull Salzburg (osztrák) 2-9 (1-2, 1-1, 0-6)-------------------------------- ------------------------------------ gól: Banham (17., 32.), illetve Heinrich (11.), DiBenedetto (20.), Pöck (35.), Kinasewich (41.), Regier (43.), Glenn (51.), Lupaschuk (52.), Duncan (53.), Keller (59.)
Az első harmadban két védelmi hibát használt ki a...
2012-09-16 20:14:55
Az AS Roma felfedezi Amerikát
... Totti kapitány és társai bemutatkozni mennek az Egyesült Államokba azzal a céllal, hogy reklámozzák az óceán túloldalán kevéssé ismert csapatot" - írta az olasz sajtó.
Thomas DiBenedetto olasz származású bostoni üzletember és társai tavaly vették meg az egyesület 60 százalékát az UniCredit Banktól. A Rosella Sensit az elnöki székben váltó DiBenedetto kezdettől fogva hangsúly...
2012-03-29 14:33:16
1
Címkék: Kiütéses Fehérvár-vereség, Sapa Fehérvár AV19, Bull Salzburg, Egyesült Államokba, Thomas DiBenedetto, UniCredit Banktól, Rosella Sensit, első harmadban, óceán túloldalán, olasz sajtó, elnöki székben, jégkorongliga, bemutatkozni, dibenedetto, reklámozzák, kinasewich, százalékát, túloldalán, üzletember, származású, kezdettől, lupaschuk, harmadban, államokba, eltiltása, egyesület, unicredit, felfedezi, egyesült, eredmény, amerikát, kiütéses, kapitány, használt, fehérvár, csapatot, heinrich, hangsúly, salzburg, osztrák, kevéssé, bostoni, vereség, banktól, védelmi, székben, rosella, illetve, sensit, céllal, vették, elnöki, ismert, thomas, banham, tavaly, mennek, társai, regier, keller, duncan, váltó, jégen, olasz, sajtó, hazai, hibát, totti, azzal, glenn, óceán,