Elhunyt Justin Wilson
... nyerni tudott, de a csúcsra már nem érhetett fel. A legjobb idényét 2013-ban teljesítette, amikor is hatodik lett a szezon végén a Dale Coyne Racing színeiben. Wilson hétszer nyert az IndyCarban, legutóbb a 2012-ben a Texas Motor Speedwayen, nyolcszor állhatott fel a pole-ba 174 futamon. 711 kört töltött az élen, beleértve kettőt az augusztus 23-i versenyen.

Wilson a pá...
2015-08-29 16:56:03
Barrichello nélkül indul az idei utazó cirkusz
... nagydíjon indult, mint bárki más, de még mindig versenyezni akar, éhes a sikerre - és még mindig gyors. Az autó beállításában az egyik legjobb a mezőnyben. Most elkezdődik az új karrierje az IndyCarban - ez bátor döntés - azok után, hogy olyan sokáig itt versenyzett. Rubens biztosan erős lesz."

...
2012-03-16 22:56:04
Nigel Mansell autóversenyző
... kiöregedtek vagy nem versenyeztek). Így négy verseny erejéig ő vezette a 2-es rajtszámú Williams Renault-t. Az első ilyen verseny a Francia Nagydíj volt (akkor épp szabad hétvége volt az IndyCarban), amelyen Nigel motorhiba miatt esett ki. Az IndyCar-szezon befejeztével a jerezi Európai Nagydíjon pole-ból indult a brit, de a versenyen kipördült és kiesett. Szuzukában negyedik lett...
2010-08-08 07:23:12
Mario Gabriele Andretti
... (1969), a NASCAR-ban szereplő Daytona 500-as versenyt (1967) és Formula-1-es világbajnok is volt. Valamint Juan Pablo Montoyával csak ők ketten indultak a Formula-1-ben, a NASCAR-ban és az IndyCarban is. Egyetlen amerikai sem nyerte meg a Formula-1-es Holland Nagydíjat Andretti óta. Neki ez 1978-ban sikerült. Andretti 109 győzelmet aratott mindenféle versenysorozatokban összesen.|...
2010-02-28 14:50:52
1
Címkék: Elhunyt Justin Wilson, Nigel Mansell, Mario Gabriele Andretti, Dale Coyne Racing, Texas Motor Speedwayen, Williams Renault-t, Francia Nagydíj, Európai Nagydíjon, Valamint Juan Pablo Montoyával, Formula-1-es Holland Nagydíjat Andretti, idei utazó, legjobb idényét, szezon végén, augusztus 23-i, autó beállításában, egyik legjobb, 2-es rajtszámú, első ilyen, jerezi Európai, versenyen kipördült, indyrubensbarric, autóversenyző, beállításában, befejeztével, teljesítette, versenyeztek, világbajnok, versenyezni, barrichello, kiöregedtek, versenyzett, mindenféle, speedwayen, indycarban, montoyával, szuzukában, elkezdődik, rajtszámú, nagydíjat, nagydíjon, kipördült, állhatott, mezőnyben, motorhiba, beleértve, karrierje, színeiben, győzelmet, versenyen, nyolcszor, augusztus, biztosan, versenyt, gabriele, negyedik, andretti, szereplő, valamint, egyetlen, indultak, legutóbb, összesen, williams, érhetett, sikerült, amerikai, elhunyt, cirkusz, hétvége, verseny, daytona,