Premier League - Magabiztosan nyert a Wolverhampton Wanderes
... megduplázták. Győzelmüket a 74. percben, harmadik góljukkal biztosították be: a pár perccel korábban óriási ziccert kihagyó cserejátékos, Diogo Jota volt eredményes.
A Wolverhampton Wanderes két vesztes találkozó után tudott újra nyerni, az Everton sorozatban harmadik mérkőzésén maradt nyeretlen.
Premier League, 35. forduló:Wolverhampton Wanderes-Everton 3-0 (1-0)
k...
2020-07-12 15:11:53
Premier League - Simán nyert a Manchester City
... (0-2)
korábban:Sheffield United-Chelsea 3-0 (2-0)FC Liverpool-Burnley 1-1 (1-0)Norwich City-West Ham United 0-4 (0-2)Watford-Newcastle United 2-1 (0-1)
vasárnap játsszák:Wolverhampton Wanderes-Everton 13.00Aston Villa-Crystal Palace 15.15Tottenham-Arsenal 17.30Bournemouth-Leicester City 21.00
hétfőn játsszák:Manchester United-Southampton 21.00
A tabella: 1. FC ...
2020-07-11 23:13:53
Premier League - A Sheffield United kiütötte a Chelsea-t
... (2-0)
korábban:FC Liverpool-Burnley 1-1 (1-0)Norwich City-West Ham United 0-4 (0-2)Watford-Newcastle United 2-1 (0-1)
később:Brighton-Manchester Cit...
2020-07-11 20:33:26
Premier League - Több mint másfél év után veszített otthon pontokat a Liverpool
... (1-0)
korábban:Norwich City-West Ham United 0-4 (0-2)Watford-Newcastle United 2-1 (0-1)
később:Sheffield United-Chelsea 18.30Brighton-Manchester Cit...
2020-07-11 18:03:01
Magyar válogatott - Egervári a csapategységben bízik
... előtt ott lebegnek már a világbajnoki selejtezők, és miután kevés lehetőségünk van mérkőzéseket játszani, így minden találkozó rendkívül fontos" - mondta Szalai.
Bogdán Ádám, a Bolton Wanderes kapusa klubjában rendszeres játéklehetőséghez jut:
"Egyelőre elégedett vagyok a fejlődésemmel, és azzal a haladással, amit az elmúlt egy évben elértem. Sajnos az eredmények nem jöt...
2012-02-27 14:13:17
1
Címkék: Premier League, Wolverhampton Wanderes, Manchester City, Sheffield United, Diogo Jota, Wolverhampton Wanderes-Everton, Sheffield United-Chelsea, Norwich City-West Ham United, Watford-Newcastle United, Villa-Crystal Palace, Manchester United-Southampton, Brighton-Manchester Cit, Bogdán Ádám, Bolton Wanderes, csapategységben bízik, világbajnoki selejtezők, évben elértem, csapategységben, wolverhampton, biztosították, fejlődésemmel, magabiztosan, lehetőségünk, megduplázták, mérkőzéseket, világbajnoki, cserejátékos, bournemouth, győzelmüket, southampton, válogatott, haladással, mérkőzésén, sorozatban, manchester, selejtezők, eredmények, rendszeres, eredményes, góljukkal, nyeretlen, newcastle, tottenham, leicester, liverpool, sheffield, veszített, találkozó, elégedett, klubjában, rendkívül, pontokat, wanderes, harmadik, korábban, vasárnap, játsszák, kiütötte, brighton, egyelőre, játszani, egervári, lebegnek, premier, burnley, chelsea, arsenal, crystal, percben, everton, watford,